W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Międzynarodowa Poczta Samolotowa "Polska w Unii Europejskiej"

2003.04.28. 18:04

Regulamin "Międzynarodowej Poczty Samolotowej" pod hasłem: "Polska w Unii Europejskiej" Kraków - Warszawa - Bruksela.

  1. Organizatorem "Międzynarodowej Poczty Samolotowej" są: Dyrekcja Okręgu Poczty w Krakowie, Rejonowy Urząd Poczty w Krakowie oraz Zarząd Małopolskiego Okręgu Polskiego Związku Filatelistów w Krakowie.
  2. "Międzynarodowa Poczta Samolotowa" zorganizowana zostanie w dniu 06.06.2003r.
    Przewóz przesyłek nastąpi na trasie Kraków - Warszawa - Warszawa - Bruksela
  3. Do przewozu dopuszczone zostaną priorytetowe listy zwykłe i polecone oraz priorytetowe kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującym cennikiem za usługi pocztowe w obrocie zagranicznym
  4. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Międzynarodową Pocztą Samolotową" odpowiednio zaadresowane, opłacone i oznaczone należy przesyłać w kopertach do dnia 03.06.2003r. na adres: Urząd Pocztowy Kraków 1, ul. Westerplatte 20, 31-045 Kraków, z dopiskiem "Międzynarodowa Poczta Samolotowa".
  5. Przesyłki dopuszczone do przewozu, w UP Kraków 1 zostaną opatrzone datownikiem okolicznościowym i pieczątką gumową "Przewieziono na trasie Kraków - Warszawa - Warszawa - Bruksela" oraz na życzenie nadawców (opłacane za świadczenie dodatkowe polecenie) uzupełnione okolicznościową nalepką "R" o treści "Polska w Unii Europejskiej".
  6. Przesyłki po przewiezieniu "Międzynarodową Pocztą Samolotową" zostaną przekazane do Urzędu Pocztowego w Brukseli, celem ostemplowania datownikiem eksploatacyjnym, umieszczenia w oddzielnej odsyłce oraz zwrócone drogą lotniczą do Centrum Ekspedycyjno - Rozdzielczego w Warszawie do dalszych czynności pocztowych.
  7. Za prawidłowy przebieg przewozu przesyłek filatelistycznych odpowiadają: Dyrekcja Okręgu Poczty w Krakowie oraz Rejonowy Urząd Poczty w Krakowie oraz Centrum Ekspedycyjno - Rozdzielcze w Warszawie.
  8. Regulamin został zatwierdzony przez Centralny Zarząd Poczty Polskiej w dniu 24.04.2003r.

Dyrektor Biura Usług Pocztowych
Grzegorz Róziewicz

źródło: Poczta Polska

Uwaga!

Chciałbym podkreślić, że do tego przewozu poczty specjalnej zostaną dopuszczone wyłącznie przesyłki priorytetowe opłacone zgodnie z cennikiem za usługi pocztowe w obrocie zagranicznym.

Marek Jedziniak

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W ilu edycjach plebiscytu na najładniejsze znaczki brałeś już udział?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij