W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

"Filatelista" nr 5

2003.05.02. 12:37

Majowy numer miesięcznika jest kolejnym, w którym możemy dostrzec zmiany zachodzące w "Filateliście" - zmiany polegające na częściowym odchodzeniu od formy pisma związkowego w kierunku popularnego magazynu.

Numer otwiera wstępniak, w którym Redaktor Naczelny porusza tematykę fałszerstw, w numerze znajdziemy również rozmowę z nowym przewodniczącym Komisji Ekspertów i Zwalczania Fałszerstw - Zdzisławem Wiatrowskim. Oprócz tego przeczytamy o Ciechocinku, który stał się centrum działalności naukowo - badawczej PZF.

Polskie znaczki są opisane w artykułach przedstawiających: nieznane dotychczas położenia znaków wodnych, losy pierwszego polskiego znaczka na aukcjach filatelistycznych, polskie odwrotki czy też wyniki plebiscytu na najładniejszy znaczek polski 2002r.

Tematyków zainteresuje artykuł o nowościach z logo WWF, o pasjonatach zajmujących się sławnymi postaciami na znaczkach i ptakami śpiewającymi, czy o porwaniu Europy. Oprócz tego garść artykułów historycznych, młodzieżowych, relacje z rynków filatelistycznych, wystaw i innych imprez oraz stałe działy.

Marek Jedziniak

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W ilu edycjach plebiscytu na najładniejsze znaczki brałeś już udział?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij