W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Nowy miesięcznik
filatelistyczny
już dostępny!
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2024
Cp
2024
Do
2024
Er
2024
Ps
2024

Zn
2025

PERFOMETRREKLAMA

Poczta Balonowa z okazji 50-lecia Koła PZF im. Tadeusza Piotra Potworowskiego w Kępnie

2008.07.29. 17:48

Regulamin Poczty Balonowej organizowanej z okazji 50-lecia Koła Polskiego Związku Filatelistów im. Tadeusza Piotra Potworowskiego w Kępnie

  1. Organizatorami "Poczty Balonowej" są: Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Kaliszu, Koło PZF im. T.P. Potworowskiego w Kępnie, "Pismak" Wydawnictwo "Tygodnika Kępińskiego" w Kępnie".
  2. Poczta Balonowa zostanie zorganizowana w ramach obchodów 50-lecia Koła PZF im. T.P. Potworowskiego w Kępnie.
  3. Przewóz przesyłek nastąpi w dniu 12 września 2008 r. i odbywać się będzie na trasie Kępno (UP Kępno 1) - Bralin (UP Bralin) na obszarze obsługiwanym przez Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Kaliszu. W przypadku niedogodnych warunków atmosferycznych, lot balonu może odbyć się w innym terminie lub trasa lotu może zostać zmieniona. W takiej sytuacji na przesyłkach umieszczony zostanie odcisk pieczątki z odpowiednią informacją.
  4. Do przewozu Pocztą Balonową zostaną dopuszczone listy ekonomiczne i priorytetowe krajowe i zagraniczne, listy polecone ekonomiczne i priorytetowe krajowe i zagraniczne oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym, zarówno opatrzone specjalnymi nalepkami wydanymi przez Organizatorów, jak też bez nalepek.
  5. Nalepki dla przesyłek Poczty Balonowej można zamawiać w urzędzie Pocztowym 63-600 Kępno 1 w terminie do 20 sierpnia 2008 r. Cena 1 nalepki ustalona została na 2,90zł. W wymienionym urzędzie można także zamawiać specjalną kartkę beznominałową oraz koperty wydane specjalnie przez Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Kaliszu z okazji "Poczty Balonowej".
  6. Przesyłki przeznaczone do przewozu Pocztą Balonową po ich przygotowaniu i opłaceniu zgodnie z obowiązującymi cennikami, oraz zaadresowaniu, należy przekazać w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Poczta Balonowa" w terminie do 31 sierpnia 2008 r. na adres: Urząd Pocztowy Kępno 1, ul. Kościuszki 4, 63-600 KĘPNO 1.
  7. Przesyłki po ostemplowaniu datownikiem okolicznościowym zostaną przekazane upoważnionej osobie - członkowi załogi balonu.
  8. Przesyłki po przewiezieniu Pocztą Balonową zostaną przekazane przez upoważnionego członka załogi balonu do Urzędu Pocztowego Bralin. Po opracowaniu przesłanych w "Poczcie Balonowej" przesyłek, zostaną one wyekspediowane celem doręczenia adresatom.
  9. Za prawidłową realizację przewozu przesyłek Pocztą Balonową odpowiada Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Kaliszu.
  10. Niniejszy regulamin został zatwierdzony przez Centralę Centrum Poczty Wydział Usług Filatelistycznych w dniu 14.07.2008.

Kierownik Wydziału
Usług Filatelistycznych
Franciszek Czekierda

źródło: Poczta Polska

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij