W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Fischer - Przegld Filatelistyczny
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Poczta Motocyklowa w ramach Grand Prix Challenge na Żużlu Zielona Góra 2008

2008.07.29. 18:05

Regulamin Poczty Motocyklowej organizowanej w ramach Grand Prix Challenge na Żużlu - Zielona Góra 2008

  1. Organizatorem "POCZTY MOTOCYKLOWEJ" jest Centrum Poczty Oddział Regionalny w Poznaniu oraz Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Zielonej Górze.
  2. "POCZTA MOTOCYKLOWA" zostanie zorganizowana w Zielonej Górze w dniu 14 września 2008 roku. Przesyłki zostaną przewiezione ulicami Zielonej Góry z budynku UP Zielona Góra 1 na zielonogórski stadion żużlowy.
  3. do przewozu "POCZTĄ MOTOCYKLOWĄ" dopuszczone zostaną listy krajowe i zagraniczne, zwykłe i polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.
  4. Przesyłki przeznaczone do przewozu "POCZTĄ MOTOCYKLOWĄ", odpowiednio zaadresowane i opłacone, należy przesłać w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 31.08.2008r. na adres: UP Zielona Góra 1, ul. Boh. Westerplatte 21, 65-001 Zielona Góra z dopiskiem "POCZTA MOTOCYKLOWA".
  5. Przesyłki dopuszczone do przewozu "POCZTĄ MOTOCYKLOWĄ" po ostemplowaniu datownikiem okolicznościowym a na życzenie nadawców uzupełnione okolicznościową nalepką polecenia, zostaną przekazane upoważnionej osobie w celu ich przewiezienia wyznaczoną trasą.
  6. Po dokonaniu przewozu "POCZTĄ MOTOCYKLOWĄ" przesyłki zostaną odebrane przez pracownika Punktu Pocztowego P802, ostemplowane datownikiem dziennym oraz specjalnym stemplem informacyjnym o treści: "PRZEWIEZIONE POCZTĄ MOTOCYKLOWĄ.". Następnie przesyłki zostaną przesłane i doręczone adresatom, zgodnie z obowiązującymi przepisami pocztowymi.
  7. Za prawidłowy przebieg przewozu przesyłek filatelistycznych "POCZTĄ MOTOCYKLOWĄ" odpowiada Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Zielonej Górze.

Regulamin niniejszy został zatwierdzony przez Kierownik Wydziału Usług Filatelistycznych Franciszek Czekierda.

źródło: Poczta Polska

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W ilu edycjach plebiscytu na najładniejsze znaczki brałeś już udział?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij