W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Nowy miesięcznik
filatelistyczny
już dostępny!
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2023
Cp
2023
Do
2023
Er
2023
Ps
2023

Zn
2024
Cp
2024
Do
2024
Ps
2024
Zn
2025

PERFOMETRREKLAMA

Poczta Rowerowa dla upamiętnienia 250-lecia Miasta Okonka

2004.05.25. 16:46

Regulamin Poczty Rowerowej dla upamiętnienia 250-lecia Miasta Okonka

  1. Organizatorami "poczty rowerowej" jest Dyrekcja Okręgu Poczty w Poznaniu, Rejonowy Urząd Poczty w Pile, Klub Entuzjastów Roweru "Krajna" w Złotowie, Urząd Gminy i Miasta Okonek.
  2. "Poczta rowerowa" zorganizowana zostanie w dniu 11 czerwca 2004 roku, przewóz przesyłek nastąpi na trasie Okonek - Złotów.
  3. Do przewozu "pocztą rowerową" dopuszczone zostaną priorytetowe i ekonomiczne listy krajowe i zagraniczne, zwykłe i polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.
  4. Przesyłki przeznaczone do przewozu "pocztą rowerową" po ich przygotowaniu, w tym opłaceniu zgodnie z obowiązującymi cennikami i dokładnym zaadresowaniu, należy przekazać w zamkniętej kopercie do dnia 31 maja 2004 roku na adres: Urząd Pocztowy Okonek, 64-985 Okonek.
  5. Przesyłki po ostemplowaniu datownikiem okolicznościowym, ewentualnym naklejeniu nalepki polecenia i jej ostemplowaniu przez Urząd Pocztowy Okonek zostaną wydane upoważnionemu rowerzyście.
  6. Przesyłki po przewiezieniu na trasie Okonek - Złotów "pocztą rowerową" zostaną przekazane przez upoważnionego członka załogi peletonu do Urzędu Pocztowego Złotów, gdzie zostaną ostemplowane datownikiem "Przewieziono pocztą rowerową na trasie Okonek - Złotów", a następnie przesłane i doręczone adresatom.
  7. Za prawidłowy przebieg przewozu przesyłek filatelistycznych "pocztą rowerową" odpowiada Dyrekcja Okręgu Poczty w Poznaniu i Rejonowy Urząd Poczty w Pile.
  8. Regulamin niniejszy został zatwierdzony przez Centralny Zarząd Poczty Polskiej w dniu 21.05.2004r.

Z-ca Dyrektora Biura Usług Pocztowych
Robert Dębski

źródło: Poczta Polska

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij