W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Nowy miesięcznik
filatelistyczny
już dostępny!
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2024
Cp
2024
Do
2024
Er
2024
Ps
2024

Zn
2025

PERFOMETRREKLAMA

Poczta Strażacka z okazji 120-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Smolnicy

2008.08.04. 18:21

Regulamin Poczty Strażackiej z okazji 120-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Smolnicy

 1. Organizatorem "Poczty Strażackiej" jest Poczta Polska - Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Zabrzu, Ochotnicza straż Pożarna w Smolnicy, sołtys Smolnicy i Komitet Organizacyjny "Poczty Strażackiej".
 2. Przewiezienie przesyłek "Pocztą Strażacką" odbędzie się dnia 30.08.2008 r., na trasie UP Sośnicowice - Smolnica (stoisko pocztowe) - UP Sośnicowice.
 3. Do przewozu "Pocztą Strażacką" dopuszczone zostaną listy krajowe i zagraniczne, zwykłe i polecone, ekonomiczne i priorytetowe oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym. Zarówno opatrzone w dodatkowe, specjalne nalepki wydane przez Komitet Organizacyjny "Poczty Strażackiej", jak i bez tych nalepek.
 4. Specjalne nalepki "Poczty Strażackiej" zostaną wydane w arkusikach w ilości 200 szt. w cenie 2 zł za szt.
  Nalepki można zamawiać pod adresem: Komitet Organizacyjny "Poczty Strażackiej", ul. Wiejska 105, 44-153 Smolnica.
 5. Z okazji "Poczty Strażackiej" zostaną wydane: okolicznościowa kartka korespondencyjna - przez CP ORJ Zabrze oraz dwie koperty okolicznościowe - przez Komitet Organizacyjny "Poczty Strażackiej".
 6. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Strażacką" po ich przygotowaniu, należy przesłać w zamkniętej kopercie w terminie do 25.08.2008 r., do UP Sośnicowice, Rynek 3, 44-153 Sośnicowice z dopiskiem "Poczta Strażacka".
 7. Przesyłki po ostemplowaniu datownikiem okolicznościowym i ewentualnym naklejeniu okolicznościowej nalepki polecenia obsługa stoiska pocztowego wyda upoważnionemu członkowi załogi wozu strażackiego w celu ich przewiezienia na trasie "Poczty Strażackiej".
 8. Po przewiezieniu przesyłek "Pocztą Strażacką" zostaną one przekazane przez upoważnionego członka wozu strażackiego do Urzędu Pocztowego Sośnicowice.
 9. Dostarczone przesyłki otrzymają dzienny datownik eksploatacyjny UP Sośnicowice oraz stempelek o treści "Przewieziono Pocztą Strażacką na trasie Sośnicowice - Smolnica - Sośnicowice" a następnie przekazane do ekspedycji celem doręczenia adresatom.
 10. Za prawidłową realizację przewozu "Pocztą Strażacką" odpowiada UP Sośnicowice.

Regulamin niniejszy został zatwierdzony przez Centralę Centrum Poczty, Wydział Usług Filatelistycznych w dniu 31.07.08 roku.

Kierownik Wydziału
Usług Filatelistycznych
Franciszek Czekierda

źródło: Poczta Polska

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij