W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Nowy miesięcznik
filatelistyczny
już dostępny!
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2024
Cp
2024
Do
2024
Er
2024
Ps
2024

Zn
2025

PERFOMETRREKLAMA

Poczta Rowerowa z okazji Pielgrzymki Rowerowej

2008.07.29. 16:45

Regulamin Poczty Rowerowej organizowanej z okazji Pielgrzymki Rowerowej

§ 1

Organizatorami "Poczty Rowerowej" jest Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Szczecinie oraz Stowarzyszenie Towarzystwo Rowerowe "STRADA".

§ 2

"Poczta Rowerowa" zorganizowana zostanie w dniu 10 sierpnia 2008 roku. Przewóz okolicznościowy przesyłek nastąpi na trasie: UP Szczecin 30 - UP Barlinek.

§ 3

Do przewozu "Pocztą Rowerową" dopuszczone zostaną listy priorytetowe i ekonomiczne, krajowe i zagraniczne, zwykłe i polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.

§ 4

Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Rowerową", odpowiednio zaadresowane, opłacone i oznaczone, należy przesłać w specjalnej kopercie z dopiskiem "Poczta Rowerowa" do dnia 05.08.2008 roku na adres:

Urząd Pocztowy

70-428 Szczecin 30

pl. Grunwaldzki 1/2

§ 5

Przesyłki po ostemplowaniu datownikiem okolicznościowym oraz ewentualnym naklejeniu nalepki polecenia przez Urząd Pocztowy Szczecin 30 zostaną wydane upoważnionemu rowerzyście.

§ 6

Przesyłki po przewiezieniu na trasie: Szczecin - Barlinek "Pocztą Rowerową" zostaną przekazane przez upoważnionego członka załogi peletonu do Urzędu Pocztowego 74-320 Barlinek, gdzie zostaną ostemplowane datownikiem i zaopatrzone w stempel informacyjny "Przewieziono Pocztą Rowerową na trasie Szczecin - Barlinek", a następnie przekazane do dalszej ekspedycji celem doręczenia adresatom.

§ 7

Za prawidłowy przebieg przewozu przesyłek filatelistycznych "Pocztą Rowerową" odpowiada Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Szczecinie.

§ 8

Regulamin niniejszy został zatwierdzony przez Centralę Centrum Poczty Wydział Usług Filatelistycznych. 17.07.08r.

Kierownik Wydziału
Usług Filatelistycznych
Franciszek Czekierda

źródło: Poczta Polska

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij