W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Nowy miesięcznik
filatelistyczny
już dostępny!
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2024
Cp
2024
Do
2024
Er
2024
Ps
2024

Zn
2025

PERFOMETRREKLAMA

Ligowa Poczta Jachtowa z okazji 90-lecia Ligi Morskiej i Rzecznej

2008.07.29. 16:36

Regulamin Ligowej Poczty Jachtowej organizowanej w Kołobrzegu i Kamieniu Pomorskim w trakcie Rejsu Jachtami Ligi Morskiej i Rzecznej po portach polskich z okazji 90-lecia Ligi Morskiej i Rzecznej

§ 1

Organizatorami "Ligowej Poczty Jachtowej" są:

Liga Morska i Rzeczna - Oddział Kołobrzeg

Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Szczecinie i Koszalinie

§ 2

"Ligowa Poczta jachtowa" zorganizowana zostanie w dniu 21 lipca 2008 roku. Przemieszczenie przesyłek nastąpi na trasie: Urząd pocztowy Kołobrzeg 1 ul. Armii Krajowej - Kołobrzeg Port Jachtowy ul. Warzelnicza - Urząd Pocztowy Kamień Pomorski 1 ul. Pocztowa 1.

§ 3

Do przeniesienia "Ligową Pocztą Jachtową" dopuszczone zostaną listy priorytetowe i ekonomiczne, krajowe i zagraniczne, zwykłe i polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.

§ 4

Przesyłki przeznaczone do przeniesienia "Ligową Pocztą Jachtową", odpowiednio zaadresowane, opłacone i oznaczone, należy przesłać w specjalnej kopercie z dopiskiem "Ligowa Poczta jachtowa" do dnia 18.07.2008 roku na adres:

Urząd Pocztowy Kołobrzeg 1

ul. Armii Krajowej

78-100 Kołobrzeg

§ 5

Przesyłki po ostemplowaniu datownikiem okolicznościowym oraz ewentualnym naklejeniu nalepki polecenia przez Urząd Pocztowy Kołobrzeg 1 zostaną wydane upoważnionemu członkowi "Ligowej Poczty Jachtowej".

§ 6

Przesyłki po przeniesieniu na pokładzie jachtu Ligi Morskiej i Rzecznej na trasie Kołobrzeg Port Jachtowy - Kamień Pomorski "Ligową Pocztą Jachtową" zostaną przekazane przez upoważnionego członka załogi dla Urzędu Pocztowego Kamień Pomorski 1 ul. Pocztowa 1 w celu ich przekazania do dalszej ekspedycji celem doręczenia adresatom.

§ 7

Za prawidłowy przebieg przesyłem filatelistycznych "Ligową Pocztą Jachtową" odpowiada Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Koszalinie.

§ 8

Regulamin niniejszy został zatwierdzony przez Centralę Centrum Poczty Wydział Usług Filatelistycznych. 14.07.08r.

Kierownik Wydziału
Usług Filatelistycznych
Franciszek Czekierda

źródło: Poczta Polska

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij