W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Nowy miesięcznik
filatelistyczny
już dostępny!
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2024
Cp
2024
Do
2024
Er
2024
Ps
2024

Zn
2025

PERFOMETRREKLAMA

Poczta Balonowa organizowana z okazji Międzynarodowych Zawodów Balonowych o Puchar Bałtyku

2002.03.01. 21:28

Regulamin Poczty Balonowej organizowanej z okazji Międzynarodowych Zawodów Balonowych o Puchar Bałtyku Tarnowo Podgórne '2002

  1. Organizatorem poczty balonowej jest Dyrekcja Okręgu Poczty w Poznaniu, Komitet Organizacyjny przy Urzędzie Gminy w Tarnowie Podgórnym, Wielkopolski Klub Filatelistów i Rejonowy Urząd Poczty Poznań - Województwo.
  2. Przewóz specjalnej poczty balonem Aeroklubu Poznańskiego w rejonie Tarnowa Podgórnego odbędzie się 1 czerwca 2002r..
  3. Do przewozu "Pocztą Balonową" zostaną dopuszczone listy krajowe i zagraniczne, zwykłe i polecone oraz kartki pocztowe, opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym, zarówno opatrzone specjalnymi nalepkami wydanymi przez Komitet Organizacyjny, jak i bez tych nalepek.
  4. Nalepki dla przesyłek poczty balonowej można zamawiać pod adresem - Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu "SEZAM" ul. Poznańska 115, 62-080 Tarnowo Podgórne w terminie do 15 maja 2002r. Nalepki zostaną wydane w nakładzie 2000szt. w cenie 3zł. Do zamówienia proszę dołączyć odpowiednio ofrankowaną kopertę zwrotną z adresem zamawiającego i kopię dowodu wpłaty należności za nalepki na konto ING Bank Śląski SA Oddział w Tarnowie Podgórnym nr 10501533-2257636692.
  5. Przesyłki przeznaczone do przewozu pocztą balonową po ich przygotowaniu, w tym opłaceniu zgodnie z obowiązującymi cennikami i ewentualnym naklejeniu nalepek poczty balonowej oraz dokładnym zaadresowaniu, należy przekazać w zamkniętej kopercie w terminie do 20 maja 2002r. pod adresem: Urząd Pocztowy Tarnowo Podgórne ul. Poznańska 105 62-080 Tarnowo Podgórne z dopiskiem Poczta Balonowa - Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar Bałtyku.
  6. Przesyłki po ostemplowaniu datownikiem okolicznościowym i oznaczeniu nazwą balonu oraz ewentualnym naklejeniu nalepek polecenia i ich ostemplowaniu Urząd Pocztowy Tarnowo Podgórne wyda upoważnionemu członkowi załogi balonu.
  7. Przesyłki po przewiezieniu pocztą balonową zostaną przekazane przez załogę balonu do urzędu pocztowego znajdującego się najbliżej miejsca lądowania w celu ich przesłania i doręczenia adresatom.
  8. Za prawidłową realizację dostarczenia przesyłek pocztą balonową odpowiada Dyrekcja Okręgu Poczty w Poznaniu.
  9. Regulamin niniejszy został zatwierdzony przez Centralny Zarząd Poczty Polskiej w dniu 28 luty 2002r.

źródło: Poczta Polska

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij