W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Wykaz Wystawców i eksponatów

NrWystawcaOkręgTytuł eksponatu
A. KLASA OFICJALNA
1Muzem Poczty i TelokomunikacjiWrocławRarytasy polskie
B. KLASA HONOROWA
2MIKULSKI ZbigniewSzwajcariaZnaczki i całostki pocztowe użyte w Królestwie Polskim od 1851
3MISZCZAK MaciejWrocławPolskie znaki pocztowe w XVIII i XIX wieku
4SCHULTZE ManfredNiemcyGetto Łódź
C. KLASA JURORÓW
5BABUT RomanWarszawaSport europejski w cieniu II Wojny Światowej
6DRZEWIECKI PrzemysławBydgoszczUkraina Zachodnia 1914-1923
7KOSMALA JacekWarszawaKomunikacja lotnicza na Ziemiach Polskich 1914-1939
8MADEJ PiotrKanadaKatowice - historia poczty
D. KLASA INNYCH UCZESTNIKÓW
9BIELSKI Joachim ThomaNiemcyKatowice w oczach filatelisty
1. KLASA FILATELISTYKI TRADYCYJNEJ
101BATOR JanRzeszówPolska 1860 - 1939
102DĄBEK RajmundKatowiceGrecja 1861 - 1935
103GIEDWIDŻ JanWarszawaWielkie Księstwo Toskanii
104GNIEWOSZEWSKI ZbigniewSzczecinWielka Brytania - okres Królowej Wiktorii 1840-1901
105GONCIARCZYK JózefBielsko-BiałaWystawy Filatelistyczne na Ziemiach polskich 1912 - 1944
106GOZDEK WiesławBydgoszczWydania Przedrukowe Wolnego Miasta Gdańska do roku 1923
107KAMAŃCZYK PrzemysławŁódźZwiązek Australijski 1913 - 1965
108KARZEŁEK EmilKatowiceDrugi Wiek Polskiego Znaczka Pocztowego
109KOSTECKI JanRzeszówZSRR do wybuchu wojny
110KOWOLIK KazimierzKatowicePolska 1981-87 - specjalizowany
111LEWANDOWSKI AntoniKatowiceChińska Republika Ludowa 1949 - 1968
112MARKSTEIN PiotrGdańskPolska 1918-1924
113MĄKA ZdzisławSzczecinDrukowanie znaków polskich w latach 1944-1945
114MICHAŁOWSKI WładysławSzczecinPoczta Polska 1918-1939 - zbiór generalny. Korespondencja i osobliwości II RP
115MICHNIK KarolBielsko-BiałaZnaki Poczty ONZ w Nowym Jorku
116NOWAK AndrzejKatowicePaństwo Kościelne - Watykan 1852 - 1950
117ONOPRYJUK AndrzejKatowiceStany Zjednoczone Ameryki Północnej 1947 - 1967
118PESZKO AleksanderKatowiceZwiązek Radziecki - wybrane karty zbioru generalnego
119PIECHOWICZ JarosławKrakówFrancja
120PIECHOWICZ JerzyKrakówWatykan - zbiór klasyczny
121PIECHOWICZ JerzyKrakówWęgry - zbiór tradycyjny specjalizowany
122RAUK MaciejKatowiceWoldenberg II C
123SZMUTZ LesławKrakówPolska 1944-1950 do reformy walutowej. Eksponat badawczy
124WIATROWSKI AleksanderBydgoszczHradczany 1918-1920 - zbiór badawczy
125WIATROWSKI ZygmuntBydgoszczStany Zjednoczone Ameryki Północnej 1847-1947 - zbiór generalny, częściowo specjalizowany
126WIATROWSKI ZygmuntBydgoszczPoczta Lotnicza USA
127WIĘCŁAW WaldemarGdańskPolska 1944 - 1950
128WINTER WitoldKatowiceRzeczpospolita Polska 1944 - 1948
129ZAWER TadeuszWrocławPolska - Polen - 1944 - 1952
130ZUBIELIK PiotrPoznańPolskie Frankatury Mechaniczne
2. KLASA HISTORII POCZTY
201ADAMCZYK JanuszKrakówHistoria poczty na ziemiach polskich - okres przedznaczkowy
202ADAMCZYK JanuszKrakówLata walki o odzyskanie niepodległości Polski 1914 - 1918. Pieczęcie formacyjne Oddziałów Legionowych oraz Polskiego Korpusu Posiłkowego
203BANASIAK MarekKaliszUrzędy i Agencje Pocztowe podległe Naddyrekcji Poczty Poznań
204BANASIAK SylwesterKaliszPoczta Południowej Wielkopolski Zaboru Pruskiego w XIX w.
205BARTKE JerzyKrakówGalicja Austriacka i Wolne Miasto Kraków : okres przedznaczkowy
206BARTOSZEWICZ WojciechBydgoszczStemple Poczt Dworcowych i Ambulansowych na Ziemiach Polskich do 1918r.
207BASZYŃSKI JanuszZielona GóraUsługi pocztowe do 1945 r. w obrębie: Zielonej Góry, Wolsztyna, Nowej Soli i Sławy.
208BEM StanisławTarnówTarnów w Dokumentacji Pocztowej 1791 - 1939
209BIAŁAS JerzyGdańskKorespondencja Jeniecka Polskich Oficerów w II Okręgu Wojskowym Wehrmachtu - Szczecin
210BIELSKI Joachim ThomasKlub PoloniaPoczta Pruska na Górnym Śląsku 1742 - 1867
211BIELSKI Joachim ThomasKlub PoloniaGórny Śląsk - Frankatury i ostemplowania 1920 - 1923
212BRONIEC MarianKatowicePrzedznaczkowe Znaki Pocztowe na Ziemiach Polskich w 18-tym i 19-tym wieku
213BRZOZOWSKI BronisławWałbrzychZiemia Kłodzka
214BRZOZOWSKI BronisławWałbrzychPolskie drogi do niepodległości 1914 - 1921
215BUKCZYŃSKI MaciejKaliszPoczta Powiatu Ostrzeszowskiego w latach 1815-1918
216CHAŁUPKA PawełKatowiceGórny Śląsk - Plebiscyt
217FRĄCKIEWICZ JanuszGdańskCenzury Polskie 1914 - 1982
218GAŁAT TeofilLublinZnaki Pocztowe z terenow Polski w zaborze austriackim do 1850 r.
219GAŁAT WojciechLublinStemple z terenów Polski pod zaborem austriackim
220GRODZIŃSKI BonawenturaŁódźStemple pocztowe w Królestwie Polskim 1815 - 1870 z traktów pocztowych Warszawa - Słupca i Warszawa - Służewo
221GROMSKI KrzysztofRzeszówRessoviana
222GUŃKIEWICZ LeszekKrakówKorespondencja Jjeńców wojennych obozu oficerskiego VII A w Murnau z lat 1939 - 1945
223GUTOWSKI PawełLublinPoczty kolejowe w niektórych krajach Europy
224JAKUBIK JerzyWarszawaAgencje, pośrednictwa, kioski 1919 - 1939
225JAKUBIK JerzyWarszawaZnaki polecenia Galicji
226JANKOWSKI EdmundPoznańLeszno - zarys historii poczty
227JESIONOWSKI BernardGdańskPoczta na Wielkich Żuławach Malborskich 1772-1945
228KACZMAREK Zbigniew A.WałbrzychGeneralne Gubernatorstwo 1939 - 1945
229KLAMUT AndrzejWarszawaAustriackie poczty etapowe 1914 - 1918 na ziemiach polskich
230PROKULEWICZ JanKoszalinSiewca
231SUDAKIEWICZ JózefKoszalinWprowadzenie działalności polskich poczt w latach 1918-19 na terenach po okupacji austriackiej
232KŁACZYŃSKI ZbigniewToruńPoczty w Grudziądzu
233KOPUT JanuszLublinLublin - stemple i erki do 1918 roku
234KOZŁOWSKI JerzyWarszawaWarszawa w latach 1915 - 1939
235KRASIŃSKI KazimierzBydgoszczOflag II C - Woldenberg
236LACHMANN ReinholdKatowiceDokumentacja pocztowa regencji Szczecin - Stralsund w XIX wieku
237MAJNIEWICZ JózefOpoleŚwiatowy Związek Poczty
238MATUSIAK RomanKaliszKaliskie przesyłki i znaki pocztowe do 1918 roku
239MATUSZAK PawełPoznańPoznań - historia poczty na przełomie XIX i XX wieku
240MAZIK Jerzy BłażejCzęstochowaPoczty w rejonie częstochowskim 1825-1950
241MANTERYS JanuszBielsko BiałaDokumentacja pocztowa w Bielsku i Białej do 1945r.
242MICZA KarolKatowiceZanim nadeszła niepodległość
243MRÓZ KrystynBydgoszczBydgoszcz na znakach pocztowych do 1920 roku
244MRÓZ KrystynaBydgoszczPolskie frankatury mechniczne 1927-1939
245MUSZYŃSKI WojciechPoznańZnaki pocztowe Węgrowca i okolic
246OŚRÓDKA LeszekŁódźPoczta w Łodzi 1824 - 1918
247PATERCZYK ZenonGorzów Wlkp.Historia poczty na terenie między Gwdą a Drawą do 1946 r.
248PAŻDZIOR HenrykKatowiceHistoria poczty miasta Tarnowskie Góry
249PESZKO AleksanderKatowiceFrankatury mechaniczne Wolnego Miasta Gdańsk
250PIERNIKARCZYK WeronikaKatowiceStemple poczty Tarnowskie Góry od początku XIX wieku do 1945 r.
251POGOREŁO TadeuszPoznańPoczty w okresie plebiscytu na ziemiach polskich
252RADOMSKI AndrzejOpoleKorespondencja polskich żołnierzy w Szwajcarii 1940 - 1945
253ROGALSKI AdamWarszawaW imię honoru ... Poczty Polowe Powstania Warszawskiego 1944 r.
254RYNDAK SławomirOlsztynPolscy jeńcy wojenni w niemieckiej niewoli w latach 1939 - 1945. Obsługa pocztowa
255SKIBNIEWSKI MirosławGdańskHistoria poczty Gdyni 1831 - 1939
256SKIBNIEWSKI MirosławGdańskKasowniki prowizoryczne Poczty Polskiej 1944 - 1947
257SKONECKI StanisławGdańskStemple pocztowe w zaborze pruskim 1810-1840
258SKONECKI StanisławGdańskZnaki pocztowe Ziem Polskich w latach 1860-1939
259VOGELS HansGdańskPoczta Polska w Wolnym Mieście Gdańsku
260WICZKOWSKI JózefWałbrzychObozy internowanych Polaków w Szwajcarii
261WICZKOWSKI JózefWałbrzychZiemia Zębicko - Ząbkowicka
262WRYK StanisławKrakówKorespondencja z niemieckich obozów koncentracyjnych z lat 1939 - 1945
263WZIĄTEK AndrzejWałbrzychPoczta na Ziemi Bystrzyckiej
264WZIĄTEK AndrzejWałbrzychLosy Polaków 1939-1945
265ŻURAWSKI vel GRAJEWSKI Józef WitoldŁódźHitlerowskie obozy jenieckie na ziemiach polskich 1939 - 1945
266LACHOWICZ KrzysztofWrocławZiemia Przemyska
267PETRIUK StefanKlub PoloniaPoczta Polska od 1764 do 1875
3. KLASA TEMATYCZNA
301ALBRECHT IrenaGdańskSkrzypce
302AULICH PiotrWrocławKoń
303BATURA KazimierzOlsztynUkład Słoneczny
304BEDNARZ JózefKatowiceEwolucja życia na Ziemi
305BEDNARZ JózefKatowiceZjawiska geologiczne
306BEM SławomirTarnówPolski Czerwony Krzyż
307BIELAWSKI JerzyKaliszEkumenizm w dziejach chrześcijaństwa
308BITNER ZdzisławWarszawaPłock - moje miasto
309CEBULA JoachimKatowiceNarodzenie Pańskie
310CHAJĘCKI ZdzisławGdańskŁowiectwo w Europie
311CISOŃ JanGdańskPaństwo polskie - fragmenty historii
312CYMERYS BogdanWarszawaBezpieczeństwo drogowe - ratuje życie
313DACYK StanisławŁódźPraca i kultura wsi
314DĄBEK RajmundKatowiceDziedzitwo sztuki prehistorycznej i starożytnego wschodu
315DONAJ MarekWrocławPtaki
316DORAWA MarianToruńWolfgang Amadeusz Mozart
317DOROŻAŁA MarianKatowiceBoże Narodzenie
318DUER JanKatowiceIdea olimpijska - sport letni
319DZYR JanuszPoznańOchrona przeciwpożarowa - w obronie życia i mienia
320ETYNKOWSKI JerzyBydgoszczŻycie Jezusa Chrystusa
321FALKOWSKI JózefWarszawaOd Wersalu do Poczdamu
322FIRKOWSKI StanisławKoszalinArchitektura Polski
323FLOREK HenrykZielona GóraRzecz o ptakach
324GONTAREK TadeuszWarszawaOgrodnictwo
325GORZELAK StanisławWrocławPrzymierze
326GOTTLIEB RyszardWrocławNa pocztowym szlaku
327GRENKE PawełGdańskŻycie Jezusa Chrystusa
328GRENKE SylwiaGdańskPtaki
329HEJMOWSKI KlemensGdańskKrzysztof Kolumb 1451 - 1506
330HENKE JerzyKoszalinPieniądzom wszystko jest posłuszne
331HLINIAK TadeuszKrakówGórnictwo
332IWANIAK EdwardKrakówZiołolecznictwo
333JAGODA TadeuszKatowiceRośliny naszych gór i pogórzy
334JANKOWSKI EdwardWarszawaMiędzynarodowy "Czerwony Krzyż"
335JANKOWSKI Wojciech KrzysztofBydgoszczPapiestwo od Piusa XII do Jana Pawła II
336JANKOWSKI Wojciech KrzysztofBydgoszczKalendarz Katolicki
337JASKULSKI JanuszPoznańWędkarstwo - historia i współczesność
338JAWORSKI KrzysztofWałbrzychLetnie Igrzyska Olimpijskie
339JERYŚ WaldemarGdańskWalka o wolność narodu polskiego w II wojnie światowej
340KACZMARZYK WładysławKatowiceScouting - Harcerstwo
341KAŁUŻA ZygmuntRzeszowskiTatry
342KANDULSKI StanisławWielkopolskiJan Paweł II - Papież
343KARDYŚ TomaszKatowiceŚwiat bajek, baśni, legend i mitów
344KAZIECZKO MarianKrakówRozwój górnictwa na ziemiach polskich
345KNAPIK ZdzisławKatowiceDzieje polskich skrzydel
346KOŁODZIEJSKA KatarzynaGdańskHerb Gdańska na znakach pocztowych Wolnego Miasta Gdańska
347KOSIARZ EdmundGdańskOkręty - od pary do atomu
348KOWALSKI JanuszWrocławBoże Narodzenie w filatelistyce
349KUHNERT Hans JoachimWrocławWędkarstwo
350KWIEK KrzysztofGdańskOd statków staroegipskich do windjammerów
351LEBIEDZKI AndrzejKrakówPodziemna eksploatacja złóż
352LEMAŃSKA DomicellaGdańskKrzyż
353LISEK PawełKatowiceZamki i pałace w Polsce
354MACIEJEWICZ WłodzimierzZielona GóraDzień na Swiatowym Jamboree Skautowym
355MALISZEWSKI JerzyToruńStorczyki
356MAROSZ MelchiorWrocławRyby w przyrodzie i życiu człowieka
357MARSY ArturWrocławKolejnictwo
358NAWROCKI ZbigniewWrocławPszczelarstwo
359NAWROT MarianKatowiceMosty świata
360OLECHNOWSKI BogusławZielona GóraHistoryczne wydarzenia z pontyfikatu Jana Pawła II
361PAJĄK StanisławBielsko BiałaRóżaniec
362PIETRZYK RyszardKatowiceGórnictwo polskie na znakach pocztowych
363POŁEĆ HenrykWałbrzychLetnie Igrzyska Olimpijskie historia, tradycja, współczesność
364PRANGE RyszardPoznańRaport o koszykówce
365PROCIAK PiotrWrocławPtaki
366ROGOŻA StanisławWrocławHistoria militarna II Rzeczypospolitej Polskiej
367ROSIEJKA ZygmuntPoznańSiedem wieków malarstwa europejskiego
368ROŻEK MieczysławPoznańKu szczytom gór
369RUPIK HubertKatowiceDzieje żaglowca
370WAWRZYNKOWSKI MarianKoszalinBoże Narodzenie
371WAWRZYNKOWSKI MarianKoszalinPolskie losy 1939-1945
372SALAMON JerzyKatowicePtaki
373SALMONOWICZ WitoldOlsztynPan Sienkiewicz
374SAWONI MaciejWarszawaOchrona przeciwpożarowa na znakach pocztowych
375SMOLAŃCZUK Jan PawełBiałystokRęce na znakach pocztowych
376SOBKOWIAK RyszardPoznańWitaj gwiazdko złota
377SOŁGA FranciszekKatowiceParowozy XIX wieku
378STACHOWIAK KlemensToruńArtyleria
379STANKOWIAK EdwardKaliszOgrody zoologiczne świata
380STUDZIŃSKI WiesławWarszawaHistoria architektury europejskiej
381SWADŻBA JanKatowiceAlbum tatrzański
382SZTYMA BartoszWarszawaRośliny żródłem leków
383SZYMAŃSKA IrenaToruńPrzewodnik filatelisty
384WDOWIAK RyszardWrocławGórnictwo
385WIĘCKI AleksanderGdańskZarys historii architektury
386ZAWIŁA FeliksKatowiceHeraldyka
387ZRÓJ RomanGdańskRóżaniec
388ZWOLIŃSKI KazimierzToruńDrogi kolejowe
4. KLASA CAŁOSTEK POCZTOWYCH
401BRONIEC MarianKatowiceCałostki poczt obcych na ziemiach polskich
402CIEŚLIKOWSKI ZbigniewWarszawaCałostki pocztowe państw europejskich wydane do 1918r.
403HEFFNER JanOpoleSpecjalizowany zbiór całostek polskich. Część 13-2 Kartki pocztowe 1944-59.
404KAZIECZKO MarianKrakówPolskie koperty pocztowe "CK" od 1954-1990
405OSTRÓWKA AdamGdańskEuropejskie karty pocztowe XIX w.
406SCHMUTZ LesławKrakówCałostki pocztowe wydania krakowskiego z 1919 r.
5. KLASA AEROFILATELISTYKI
501BATURA KazimierzOlsztynDroga na Księżyc
502KŁOSIŃSKI AndrzejGdańskPoczta lotnicza na ziemiach polskich do 1939 r.
503KNAPIK ZdzisławKatowiceDokumentacja okolicznościowych przewozów lotniczych w Polsce.
504KLEDECKI ZbigniewKaliszPolska Poczta Balonowa
505WALISZEWSKI JanBydgoszczLoty pocztowe ONZ
6. KLASA MAXYMAFILII
601NOWAK AndrzejKatowiceSsaki Świata
602RAWIŃSKI MarianTarnówAve Maryja
603RAWIŃSKI MarianTarnówPiękno człowieka w malarstwie
604STEPANCZENKO AleksanderBiałystokPtaki Świata
605TATARSKI JacekBiałystokGrzyby
606TATARSKI JacekBiałystokHistoria Maksimafilii 1900 - 1965
7. KLASA ZNAKÓW FISKALNYCH - REVENUE
701ŁUGOWSKI WładysławPoznańPapiery stemplowe ziem polskich
702ŁUGOWSKI WładysławPoznańPapiery stemplowe Królestwa Polskiego
703PLUSZCZ AleksanderWarszawaPapiery stemplowe Księstwa Warszawskiego i Królestwa Polskiego
704ZABOROWSKI JanWarszawaPapiery stemplowe na ziemiach polskich od 1772 roku
8. KLASA MŁODZIEŻOWA
801CYBULSKI MateuszKatowiceZnaczki Goznaku i przedruki powstałe na nich w latach 1944-1947
802DZIURKOWSKI MichałZamośćZabytki architektury w Polsce
803GAŁAT MichałLublinPojazdy kolejowe napędzane silnikiem elektrycznym i spalinowym
804GIELGIER PawełWrocławNajładniejszy znaczek Polski
805GOŁĘBIEWSKA UrszulaBiałystokMalarstwo na CP
806GORZELAK JakubWrocławDzieje Polski na przestrzeni wieków
807GÓRNY MateuszKatowicePsy na znakach pocztowych
808GUTOWSKI MichałLublinJezus z Nazaretu
809GWARDIAK KatarzynaKoszalinKrólestwo roślin
810HABRAJSKI ŁukaszKaliszPrzyroda i środowisko naturalne w Polsce
811HENKE TomaszKoszalinSzybować jak ptak
812JABŁOŃSKI JerzyŁódźKorespondencja wojenna 1914 - 1945
813JARCZEWSKI MichałPoznańPolskie okolicznościowe nalepki polecenia na całościach pocztowych
814JARCZEWSKI TomaszPoznańVI wizyta Jana Pawła II w Polsce - Polskie Znaki Pocztowe - fragment
815JAWORSKA UrszulaWałbrzychFilatelistyczny przewodnik po Sudetach
816JEDLIŃSKA IwonaŁódźPtaki
817KAMIŃSKI AndrzejBiałystokŚwiat zwierzęcy z "Pana Tadeusza"
818KNYSZ HonorataOpoleMargines - żródło naszej wiedzy
819KOPUT JanLublinLotnictwo
820KOPUT WojciechLublinKobieta jest wszędzie
821KUCHARCZYK MagdalenaOpoleZiemia Kozielska
822ŁUSZCZYNA AlicjaWałbrzychRuch olimpijski w Polsce
823MIESZKUĆ AnnaBiałystokŚwiat dziecka
824MKF im. Czesława Słani w Jeleniej GórzeWrocławMiniatury Czesława Słani
825MKF im. Czesława Słani w Jeleniej GórzeWrocławInflacja w Polsce w latach 1989 / 1991
826MKF KSM Przylesie klub "W Klocku"WarszawaPomorze Środkowe
827MKF KSM Przylesie klub "W Klocku"WarszawaZnani i mniej znani
828MKF KSM Przylesie klub "W Klocku"WarszawaOd Ikara się zaczęło
829MKF nr 20 przy SP-7 w KłodzkuWałbrzychMikołaj Kopernik
830MKF nr 20 przy SP-7 w KłodzkuWałbrzychSporty zimowe
831MKF nr 41 przy SP 1 w OławieWrocławKto Ty jesteś
832MKF przy II LO CzęstochowaCzęstochowaUsługi pocztowe
833MKF przy SP CzernichówBielsko-BiałaDzieje literatury polskiej
834MKF przy Zespole Szkół w DebrznieGdańskHistoria poczty na ziemi człuchowskiej 1745 / 1995
835OLENDER KatarzynaWrocławRośliny wokół nas
836PAWELEC KamilOpoleRęce
837PROCIAK JanWrocławDinozaury i ich następcy
838ROGOZIŃSKI WiktorWałbrzychHerby miast polskich
839ROGOŻA KrzysztofWrocławXXII Igrzyska Olimpijskie - Moskwa 80
840RYBIŃSKA BeataŁódźPolska za Jagiellonów
841SADECKI MichałKatowiceLetnie sporty olimpijskie na znakach pocztowych Świata
842SŁOMSKA JoannaWarszawaDyscypliny sportowe
843STACHOWIAK MarcinToruńŚmigłowce
844SZEPELAWA AlicjaZielona GóraDokumentacja pocztowo-filatelistyczna Zielonej Góry
845SZEPELAWY PiotrZielona GóraCałości pocztowe - skarbnica wiadomości
846TRESZCZOTKA PrzemysławLublinMuzyka świata
847WINCEWICZ RafałOpolePoczet Królów i Książąt Polskich
848WOLF WojciechWarszawaInne formy opłaty za usługi pocztowe
849WÓJCIK AnnaŁódźPolscy nobliści
850WYPIÓR AgataKatowiceTa wysoka wieża woła...
851MKF Klub "Przylesie"KoszalinABC marginesu
852MKF Klub "Przylesie"KoszalinPolski XX wiek
853MKF Klub "Przylesie"KoszalinPoczta koszalińska do 1945 r.
9. KLASA EKSPONATÓW JEDNORAMOWYCH
901BRONIEC MarianKatowicePrzedznaczkowe listy forszusowe XVIII i XIX wieku
902BRONIEC MarekKatowiceFrancja 1849-1900
903BEDNARZ JózefKatowiceKamienie jubilerskie
904KOMOROWSKI AndrzejPoznańEstonia - początki samodzielności 1918-1920
905KUCZYŃSKI ZbigniewKatowiceAfryka Południowa 1935-1961
906MICZA KarolKatowiceCieszyn
907LEHMANN JózefOpoleOpolskie prowizoria 1945-1947
908NOWAK AndrzejKatowiceWielcy poprzednicy
909ONOPRYJUK AndrzejKatowiceStany Zjednoczone Ameryki Północnej 1851-1900
910PLUTA EugeniuszKatowiceWielka Brytania - Królowa Wiktoria
911SMUGOWSKI GrzegorzKatowiceTaryfy pocztowe (18.09.1944-26.11.1950)
912URBANEK JanPoznańStemple prowizoryczne okresu przedznaczkowego
913URBANEK JanPoznańStemple sanitarne
914WIKIEŁ RomanPoznańPoczta Piły i okolic do 1951 roku
915STOKŁOSA JanKatowiceCałostki wydania krakowskiego
10. KLASA LITERATURY
L 01BARTKOWIAK HenrykWarszawaInformator Ogólnopolskiego Klubu Zainteresowań PZF. Znaki Polecenia. Świat Erek.
L 02BIELAWSKI JerzyKaliszCalisiana w filatelistyce
L 03BŁĄDZIŃSKI Kazimierz KOWALEWSKI GrzegorzWrocławKatalog nalepek polecenia z kodem pocztowym Dolnego Śląska
L 04BRZOZOWSKI Bronisław PODOLECKI FeliksWałbrzychPoczta Polska na Dolnym Śląsku w latach 1945-1948
L 05BRZOZOWSKI Bronisław TOKAR JerzyWałbrzychPolska cenzura korespondencji w latach 1918-1922
L 06BUKCZYŃSKI MaciejKaliszDokumentacja Obwodu Pocztowego Ostrzeszów do 1918 roku
L 07CIEŚLIKOWSKI ZbigniewWarszawaPlacówki telekomunikacyjne uruchomione na obszarach wyzwolonych w 1944 roku
L 08DUER JanKatowiceKatalog i Palmares KWF "Przemysł i Technika"
L 09GAŁUSIŃSKI Zbigniew JAWORSKI KrzysztofWałbrzychKalendarium PZF w Świebodzicach 1950 - 2000
L 10GONCIARCZYK JózefBielsko BiałaHistoria Poczty i Filatelistyki w Oświęcimiu
L 11GRONERT WiktorWarszawaZarys historii i działalności Koła nr 1 im. Włodzimierza Polańskiego OW PZF
L 12HARABURDA AleksanderWarszawaPoczta w Siedlcach 1817 - 1997 oraz uzupełnienie do w/w wydania
L 13JAKUCEWICZ StefanWarszawaPodręcznik specjalizowany Polskich Znaków Pocztowych 1944-1999
L 14JANKOWSKI Wojciech KrzysztofBydgoszczKatalog KWF "LICHEŃ 150" - Sanktuaria Maryjne na znakach pocztowych
L 15KARZEŁEK EmilKatowiceKatalog kartek korespondencyjnych wydanych przez jednostki organizacyjne Dyrekcji Okręgu Poczty w Katowicach
L 16KOŁODZIEJ JerzyRzeszówPoczta przemyska od czasów najdawniejszych do dziesiejszych
L 17ŁUGOWSKI Władysław MORAWSKI Jerzy M.PoznańWeksle na Ziemiach Polskich
L 18ŁUGOWSKI Władysław ZABOROWSKI JanPoznańKatalog sygnet na ziemiach polskich od XVIII wieku
L 19ŁUGOWSKI Władysław ZABOROWSKI JanPoznańKatalog znaków wodnych papierów stemplowych i papierów listowych na ziemiach polskich
L 20MANTERYS JanuszBielsko BiałaPoczta na Śląsku Cieszyńskim do 1918 roku. Stemple pocztowe i cenzury.
L 21MATUSIAK Roman SPLITT JerzyKaliszPoczta w Kaliszu. Dzieje poczty kaliskiej od 1918 r. Na tle historii Poczty Polskiej
L 22MICHALAK BogdanPoznańŚwięci i błogosławieni wyniesieni na ołtarze przez Jana Pawła II
L 23MICHALAK BogdanPoznańŚwiety Gabriel - informator klubowy
L 24MILEWSKI JanuszWrocławCzesław Słania artysta grafik - katalog
L 25MOŁDAWA WiesławKielceKatalog - Psy na stemplach pocztowych i współpocztowych świata
L 26MUSZYŃSKI Wojciech WIKIEŁ RomanPoznańZarys dziejów poczty w Skokach od czasów najdawniejszych
L 27OLECHNOWSKI BogusławZielona GóraKatalog kartek beznominałowych, kartek pocztowych, widokówek i kopert wydanych przez RUP w Zielonej Górze w latach 1992-2002
L 28WIATROWSKI ZygmuntBydgoszczMyśli i działania filatelistyczne
L 29WICZKOWSKI JózefWałbrzychIX Spotkanie Młodych Filatelistów
L 30WIKIEŁ RomanPoznańWieluń. Przeszłość i współczesność poczty.
L 31WINCEWICZ TadeuszOpolePolskie znaki pocztowe, filatelistyka, historia i eksploatacja Poczty Polskiej - biografia
L 32WZIĄTEK AndrzejWałbrzychWernisaż filatelistyczny - 50 lat PZF Koło Nr 3 w Bystrzycy Kłodzkiej
L 33Zarząd Oddziału PZF w ChorzowieKatowiceKatalog III Polsko-Słowackiej MWF "Chorzów-2001"
L 34Zarząd Oddziału PZF w KatowicachKatowiceKatalog Pokazu Filatelistycznego
L 35Zarząd Oddziału PZF w KatowicachKatowicePrzegląd filatelistyczny. 2002 rok Nr 1-4
L 36Zarząd Oddziału PZF w PrzemyśluRzeszówKatalog i Palmares KWF "Przemyśl 2000"
L 37Zarząd Oddziału PZF w SosnowcuKatowiceKatalog - Wystawa Filatelistyczna - 80 urodziny Czesława Słani. Czeladź 2001
L 38Zarząd Oddziału PZF w SosnowcuKatowiceBiuletyn Informacyjny Tematyczny Klub "Pies"
L 39Zarząd Oddziału PZF w SosnowcuKatowiceKatalog Krajowej Wystawy Filatelistycznej Sosnowiec 2002
L 40Zarząd Okręgu PZF w GdańskuGdańskKatalog Wystawy 150 lat kolei w Tczewie
L 41Zarząd Okręgu PZF w GdańskuGdańskPomorskie wiadomości filatelistyczne
L 42Zarząd Okręgu PZF w KaliszuKaliszFilatelista kaliski
L 44Zarząd Okręgu PZF w KatowicachKatowiceKatowicki Kurier Filatelistyczny - kwartalnik
L 46Zarząd Okręgu PZF w SzczecinieSzczecinInformator - literatura

Stan na dzień 2003.08.12.

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij