W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Święto Znaczków pocztowych i ich zbieraczy

SZANOWNI PAŃSTWO

Ogólnopolskie Wystawy Filatelistyczne to swoiste święto znaków pocztowych i ich zbieraczy. Polski Związek Filatelistów był w ponad pięćdziesięcioletniej swojej historii organizatorem i inicjatorem setek wystaw i pokazów filatelistycznych, w tym czterech wystaw światowych, jednej europejskiej i osiemnastu wystaw ogólnopolskich.

W roku 2003 gospodarzem kolejnej XIX Ogólnopolskiej Wystawy Filatelistycznej będą Katowice i Okręg Śląsko-Dąbrowski PZF. Zostaną na niej zaprezentowane najlepsze eksponaty z całej Polski, które stanowią pełne spektrum osiągnięć Polskiego Związku Filatelistów i poszczególnych jego członków wyrażające się w prezentacji eksponatów filatelistycznych na najwyższym poziomie. Jestem przekonany, że powierzenie organizacji tej wystawy aktywowi Okręgu Śląsko-Dąbrowskiemu to gwarancja, że impreza ta będzie zorganizowana na najwyższym poziomie, czego dowód dają działacze śląscy organizując co roku szereg imprez filatelistycznych, w których uczestniczą władze centralne i samorządowe jak również rzesze zwiedzających.

Jest to czwarta w historii tej rangi wystawa filatelistyczna, która odbędzie się w Katowicach w 110 rocznicę zorganizowanego ruchu filatelistycznego na ziemiach polskich i z okazji 445-lecia powstania Poczty Polskiej.

Wierzę, że wystawa ta będzie niosła ze sobą nie tylko przeżycia estetyczne doznawane przy oglądaniu najlepszych krajowych eksponatów, ale również zawierała będzie aspekty poznawcze i wychowawcze, co pozwoli na zdobycie przez Polski Związek Filatelistów młodych zwolenników, oddanych filatelistycznej pasji i stanowiących jego przyszłość Wszystkim sponsorom i dobroczyńcom serdecznie dziękuje za wkład finansowy, który wnieśliście Państwo i Państwa firmy w wystawiennictwo filatelistyczne, które jest częścią szeroko pojętej kultury narodowej.

Komitetowi Organizacyjnemu i wszystkim, którzy swoją pracą umożliwiają sukces OWF "Katowice 2003" składam wyrazy uznania za propagowanie znaków pocztowych.

Adam Korc
Prezes
Zarządu Głównego PZF

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij