W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Poczta Polska
Nowy miesięcznik
filatelistyczny
już dostępny!
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2023
Cp
2023
Do
2023
Er
2023
Ps
2023

Zn
2024
Cp
2024
Do
2024

PERFOMETRREKLAMA

Pytania i odpowiedzi

W tym dziale umieszczam pytania które często mi zadajecie w e-mailach i odpowiedzi na nie.

Pytania w kwestiach technicznych

Próbowałem ściągnąć serwis programem typu Teleport, jednak nie do końca się udało - dlaczego?
Nowa wersja strony jest tworzona w sposób dynamiczny. Oznacza to, że na serwerze nie są zapisane pliki html, ale pewne zbiory danych na podstawie których skrypty php tworzą stronę na bieżąco. Dzięki temu zwartość strony jest zawsze aktualna, niestety jednocześnie uniemożliwia to stworzenie serwisu w wersji off-line, tak więc programy typu Teleport mogą wykonać swoje zadanie nieprawidłowo.
Próbuję głosować w sondzie, ale zauważyłem, że moje głosy nie są naliczane!
Najprawdopodobniej Twoja przeglądarka nie akceptuje cookies, bez tego oddanie głosu w sondzie nie jest możliwe - zajrzyj tutaj.
Strona wygląda u mnie prawidłowo, ale niektóre elementy nie działają - np. rozwijane menu w górnej części strony - co się dzieje?
Sprawdź czy w Twojej przeglądarce włączona jest obsługa Java Scriptu (w MS Internet Explorer sprawdź: menu Narzędzia, Opcje internetowe, Zabezpieczenia, Poziom niestandardowy, na liście znajdź opcję Obsługa skryptów/Wykonywanie aktywnych skryptów i włącz ją).
Dla jakiej rozdzielczości zaprojektowana jest strona?
Dla rozdzielczości 1024x768 i wyższych. Ważne jest to, aby okno przeglądarki miało szerokość minimum 1024px (tak więc w rozdzielczości 1024x768 powinno być powiększone na pełny ekran).
Czy stronę można przeglądać w przeglądarkach tekstowych jak np. Lynx?
Tak, aczkolwiek funkcjonalność będzie mniejsza.

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij