W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
kzp
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2022
Cp
2022
Do
2022
Er
2022
Ps
2022

Zn
2023
Cp
2023
PERFOMETRREKLAMA

Kartki okolicznościowe - Łódź

2022.06.22. 13:41

Nowe kartki okolicznościowe - Łódź

Emisji towarzyszy stempel. Kartka nr 11 dostępna będzie na stoisku Poczty Polskiej S.A., w trakcie koncertu w Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w dniu 24 czerwca 2022 r. Ze względu na zamknięty sklep filatelistyczny w dniu 24 czerwca 2022 r., kartki będą dostępne od poniedziałku 27.06.2022 r., w UP Łódź 4.

Informacji udziela: Regionalny Koordynator ds. Filatelistyki w Łodzi (telefon: 502 501 216, e-mail: pawel.krawczyk1@poczta-polska.pl).

Informacje dodatkowe

24 czerwca 2022 roku o godzinie 18.00 w reprezentacyjnej sali Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Łodzi odbędzie się uroczysty "Koncert pieśni i piosenek antytotalitarnych pamięci Jerzego Bożyka". Przedsięwzięcie ma na celu uhonorowanie nieżyjącego już barda polskiej opozycji antykomunistycznej, Jerzego Bożyka oraz uczestników strajków studenckich w Łodzi w 1981 roku, a także podkreślenie znaczenia walki o wolność słowa, demokrację i niepodległość państw narodowych, z podkreśleniem wagi i dramatu obecnych wydarzeń na Ukrainie.

Podczas imprezy odbędzie się licytacja waloru filatelistycznego zawierającego ukraiński znaczek "russkij karabl idi…" i wydany przez Pocztę Polską S.A znaczek pocztowy "Jesteśmy z Wami". Licytacja ma na celu wsparcie Ukrainy.

Na licytację trafi również pięć arkuszy znaczka Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

W części artystycznej wystąpi zespół Zayazd z Lechem Makowieckim w składzie. Drugą gwiazdą wieczoru będzie zespół Taraka. Gościnnie z zespołem Taraka premierową piosenkę "W imię ojca" zaśpiewa Amelia Anisovych, znana obecnie na całym świecie dziewczynka z Ukrainy. W finale wystąpi dyrektor Teatru Wielkiego w Łodzi, słynny tenor Dariusz Stachura, który wykona utwór Jana Pietrzaka "Jest takie miejsce, taki kraj". Projekt ma charakter uroczysty, patriotyczny, kulturalny i niekomercyjny.

Na widowni zasiądą czołowi przedstawiciele polskiego życia publicznego, biznesu i świata kultury. Obecność potwierdził także ambasador Ukrainy w Polsce, Pan Andrij Deszczycia."

Na koncert i licytację wstęp jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy (liczba miejsc ograniczona). Chęć uczestnictwa w koncercie proszę przesyłać na adres pawel.krawczyk1@poczta-polska.pl, w treści wiadomości wpisując swoje imię i nazwisko

źródło: Poczta Polska

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij