W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Nowy miesięcznik
filatelistyczny
już dostępny!
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2023
Cp
2023
Do
2023
Er
2023
Ps
2023

Zn
2024
Cp
2024
Do
2024

PERFOMETRREKLAMA

Poczta Kolejowa z okazji 26. rocznicy pontyfikatu Papieża Jana Pawła II

2004.10.18. 16:26

Regulamin "Poczty Kolejowej" organizowanej z okazji 26. rocznicy pontyfikatu Papieża Jana Pawła II

 1. Organizatorem "Poczty Kolejowej" są: Dyrekcje Okręgu Poczty w Katowicach i Krakowie, Rejonowy Urząd Poczty w Bielsku-Białej i Krakowie oraz Zarząd Beskidzkiego Okręgu Polskiego Związku Filatelistów w Bielsku-Białej.
 2. "Poczta Kolejowa" zorganizowana zostanie w dniu 22.10.2004 r. Przewóz przesyłek nastąpi w dwóch etapach: na trasie Bielsko-Biała - Wadowice i Wadowice - Bielsko-Biała.
 3. Do przewozu "Pocztą Kolejową" dopuszczone zostaną listy priorytetowe i ekonomiczne, krajowe i zagraniczne, zwykłe i polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z cennikiem opłat za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.
 4. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Kolejową", odpowiednio zaadresowane, opłacone i oznaczone, należy przesłać w specjalnej kopercie na adres:
  1. Urząd Pocztowy, ul. 1 Maja 2, 43-300 Bielsko-Biała 1 (przesyłki przeznaczone do przewozu na trasie Bielsko-Biała - Wadowice)
  2. Urząd Pocztowy Wadowice 1, ul. Lwowska 11, 34-100 Wadowice (przesyłki przeznaczone do przewozu na trasie Wadowice - Bielsko-Biała),
  w terminie do 19 października 2004 r., z dopiskiem na kopercie "Poczta Kolejowa".
 5. Przesyłki dopuszczone do przewozu "Pocztą Kolejową" zostaną ostemplowane datownikiem okolicznościowym oraz, na życzenie nadawców, uzupełnione nalepką "R".
 6. Urząd Pocztowy Bielsko-Biała 1 oraz Urząd Pocztowy Wadowice 1 przekażą przesyłki upoważnionemu pracownikowi w celu ich przewiezienia na trasie Bielsko-Biała - Wadowice i Wadowice - Bielsko-Biała.
 7. Przesyłki, po przewiezieniu "Pocztą Kolejową", zostaną ostemplowane specjalnym stemplem informacyjnym odpowiednio "Przewieziono na trasie Bielsko-Biała - Wadowice" oraz "Przewieziono na trasie Wadowice - Bielsko-Biała", a następnie przesłane i doręczone adresatom, zgodnie z obowiązującymi przepisami pocztowymi.
 8. Za prawidłowy przebieg przewozu przesyłek filatelistycznych "Pocztą Kolejową" odpowiadają Dyrekcje Okręgu Poczty w Katowicach i Krakowie, Rejonowe Urzędy Poczty w Bielsku-Białej i Krakowie.
 9. Regulamin niniejszy został zatwierdzony przez Dyrekcję Generalną Poczty Polskiej w dniu 07 października 2004.

/ - /

źródło: Poczta Polska

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij