W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Poczta Posłannicza z okazji Dnia Znaczka

2004.10.04. 17:36

Regulamin Poczty Posłanniczej organizowanej z okazji Dnia Znaczka

 1. Organizatorami "POCZTY POSŁANNICZEJ" są: Dyrekcja Okręgu Poczty w Lublinie, Rejonowy Urząd Poczty w Tarnobrzegu oraz Zarząd Oddziału Polskiego Związku Filatelistów w Tarnobrzegu.
 2. POCZTA POSŁANNICZA zorganizowana zostanie w dniu 09.10.2004r. Przeniesienie przesyłek filatelistycznych przez pieszych posłańców odbędzie się na trasie Urząd Pocztowy Sandomierz 4 (ul. Rynek 10) - Urząd Pocztowy Sandomierz 1 (ul. Żeromskiego 12).
 3. Do przeniesienia POCZTĄ POSŁANNICZĄ dopuszczone zostaną priorytetowe i ekonomiczne, listy krajowe i zagraniczne, zwykłe o polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.
 4. Przesyłki przeznaczone do przeniesienia POCZTĄ POSŁANNICZĄ odpowiednio zaadresowane, opłacone i oznaczone należy przesłać w specjalnej kopercie na adres:
  Urząd Pocztowy Sandomierz 4 ul. Rynek 10, 27-602 Sandomierz
  w terminie do dnia 05.10.2004 r z dopiskiem "Poczta Posłannicza".
 5. Przesyłki po ostemplowaniu datownikiem okolicznościowym i zaopatrzeniu w odcisk specjalnej pieczątki w treści "POCZTA POSŁANNICZA" oraz ewentualnym naklejeniu nalepki polecenia Urząd Pocztowy Sandomierz 4 wyda upoważnionym posłańcom.
 6. Przesyłki po przeniesieniu przez posłańców pieszych zostaną odebrane przez pracownika UP Sandomierz 1, ostemplowane specjalnym stemplem informacyjnym "Przeniesiono Pocztą Posłanniczą na trasie UP Sandomierz 4 - UP Sandomierz 1" a następnie przesłane i doręczone adresatom, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 7. Za prawidłowy przebieg przewozu przesyłek filatelistycznych "POCZTĄ POSŁANNICZĄ" odpowiadają: Dyrekcja Okręgu Poczty w Lublinie oraz Rejonowy Urząd Poczty w Tarnobrzegu.
 8. Regulamin niniejszy został zatwierdzony przez Dyrekcję Generalną Poczty Polskiej w dniu 24.09.2004r.

Z-ca Dyrektora Generalnego PP
Dyrektor Pionu Usług Pocztowych
Czesław Kowalski

źródło: Poczta Polska

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W ilu edycjach plebiscytu na najładniejsze znaczki brałeś już udział?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij