W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Zaproszenie do przejazdu "Pociągiem do Polskiej Sztuki" na Targira-art. FESTIWAL - 15 czerwca 2019 r.

2019.06.05. 11:45

W dniu 15 czerwca, o godz. 08.55, z dworca kolejowego Wrocław Główny odjedzie do Świebodzic "Pociąg do Polskiej Sztuki" zorganizowany z okazji IX Festiwalu sztuki i rzemiosła artystycznego Targira-art. w Świebodzicach.

To wyjątkowe wydarzenie będzie obfitowało w wiele atrakcji. Już na samym wrocławskim dworcu wszystkich uczestników i pasażerów "Pociągu do Polskiej Sztuki" przywita kolejowa orkiestra dęta, która wykona kilka największych hitów ze swojego repertuaru. Orkiestra przywita również pasażerów pociągu w Świebodzicach, gdzie po remoncie zostanie oficjalnie otwarty 150-letni dworzec kolejowy.

Na peronie Dworca Głównego we Wrocławiu (od 1 godziny przed do 10 minut przed odjazdem pociągu) będzie funkcjonować Poczta Peronowa. U pracownika Poczty Polskiej wyposażonego w skrzynkę poczty peronowej będzie można kupić znaczki oraz specjalnie wydane z tej okazji kartki okolicznościowe oraz wysłać je do adresatów "Pocztą peronowo-kolejową" z odciskiem datownika okolicznościowego.

Każdy pasażer "Pociągu do Polskiej Sztuki" otrzyma kolekcjonerski bilet kolejowy uprawniający do bezpłatnego przejazdu tym specjalnym pociągiem, a dodatkowo okazując go na hali głównej Festiwalu otrzyma certyfikat "Pasażera Pociągu do Polskiej Sztuki".

Istnieje możliwość wzięcia udziału w przejeździe pociągu na trasie Wrocław - Świebodzice i Świebodzice - Wrocław. Jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby muszą wcześniej zarejestrować się wysyłając maila na adres: kolejdosztuki@gmail.com W mailu trzeba podać imiona i nazwiska pasażerów.

Przejazd pociągiem jest bezpłatny. Wysokość opłaty za wejście na teren Festiwalu oraz program Festiwalu zostały opublikowane na stronie organizatorów www.targira-art.pl

Organizatorzy zaplanowali także bezpłatny przejazd komunikacją miejską pasażerów Pociągu na Festiwal.

Projekt "Pociąg do Polskiej Sztuki" został objęty patronatem przez Ministra Infrastruktury, który zapowiedział swój udział w przejeździe pociągu.

Natomiast, na IX Festiwalu sztuki i rzemiosła artystycznego Targira-art. w Świebodzicach na stoisku pocztowym czynnym w dniach 14 i 15 czerwca b.r. będzie stosowany datownik ze zmienną datą z hasłem "Targira-art. FESTIWAL". Organizatorzy Festiwalu skorzystali z usługi "MójZNACZEK". Znaczki będą dostępne na Festiwalu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Filatelistów oraz Miłośników kolei i sztuki.

Joanna Rupnicka

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

Kiedy zaczęła się Twoja przygoda z filatelistyką?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij