W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Fischer - Przegld Filatelistyczny
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Poczta Balonowa z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Przemyśl

2018.10.08. 13:42

Regulamin Poczty Balonowej organizowanej w dniach 28 października 2018 r. na trasie Przemyśl Rynek-UP Przemyśl 2

Organizatorami Poczty Balonowej są:

Urząd Miejski w Przemyślu,

Biuro Filatelistyki Poczty Polskiej - Regionalny Koordynator ds. Filatelistyki w Rzeszowie

Region Sieci Poczty Polskiej w Rzeszowie

 1. Poczta Balonowa odbędzie się w dniu 28 października 2018r. Przesyłki zostaną przewiezione na trasie: Przemyśl Rynek Starego Miasta - Urząd Pocztowy Przemyśl 2 ul Adama Mickiewicza 13.
 2. Do przewiezienia "Pocztą Balonową" zostaną dopuszczone listy ekonomiczne, krajowe i zagraniczne, nierejestrowane i polecone oraz kartki pocztowe i kartki okolicznościowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.
 3. Z okazji Poczty Balonowej zostanie wydana kartka okolicznościowa:
  "100-lecie Niepodległości 1918-2018. Przemyśl." można nabyć w UP Przemyśl 1, ul. 3-maja 25, 37-700 Przemyśl, e-mail: up-przemysl-261090@poczta-polska.pl
 4. Zapłaty za zamówione kartki należy dokonać w formie gotówkowej lub bezgotówkowej na rachunek bankowy: Bank Pocztowy: 08 1320 2550 0300 0657 0000 4820 -Przemyśl,
 5. Przesyłki przeznaczone do przewiezienia "Pocztą Balonową", po ich przygotowaniu w tym prawidłowym zaadresowaniu i opłaceniu zgodnie z obowiązującymi cennikami należy przesłać/przekazać w zamkniętej kopercie w terminie do 24.10.2018r. na adres UP Przemyśl1, ul. 3 Maja 25, 37-700 Przemyśl, z dopiskiem na kopercie: "Poczta Balonowa".
 6. Przesyłki, które nadejdą po terminie nie zostaną przyjęte do opracowania i zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt.
 7. Przesyłki dopuszczone do przewiezienia "Pocztą Balonową" zostaną w Urzędzie Pocztowym Przemyśl 1 ostemplowane datownikiem okolicznościowym wydanym z tej okazji.
 8. Przesyłki przygotowane do przewiezienia "Pocztą Balonową" pracownicy Urzędu Pocztowego Przemyśl 1 przekażą upoważnionej osobie celem przewiezienia"Pocztą Balonową" na trasie wskazanej w pkt. 1.
 9. Po przewiezieniu "Pocztą Balonową" przesyłki zostaną przekazane pracownikom Urzędu Pocztowego Przemyśl1 gdzie zostaną ostemplowane datownikiem eksploatacyjnym oraz stemplem okolicznościowym o treści: "Przewieziono Pocztą Balonową na trasie Rynek Starego Miasta Przemyśl- UP Przemyśl 2" , a następnie przesłane i doręczone adresatom zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 10. Za prawidłową realizację przewiezienia przesyłek Pocztą Balonową odpowiadają Regionalny Koordynator ds. Filatelistyki w Rzeszowie oraz Region Sieci w Rzeszowie
 11. Niniejszy Regulamin został zatwierdzony przez Biuro Filatelistyki Poczty Polskiej w dniu 8 października 2018

* Nadawca przyjmuje do wiadomości, że nadaje przesyłki nierejestrowane na własne ryzyko ze względu na brak możliwości żądania odszkodowania za utratę lub uszkodzenie przesyłki nierejestrowanej. Prawo Pocztowe art.58 pkt. 1. "Z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania powszechnej usługi pocztowej przysługuje odszkodowanie za utratę przesyłki poleconej, paczki pocztowej, przesyłki z zadeklarowana wartością, za ubytek lub uszkodzenie przesyłki z zadeklarowaną wartością, przesyłki poleconej, paczki pocztowej"

źródło: Poczta Polska

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

Nowodruki rozprowadzane wśród członków PZF:

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij