W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

"To My - Walcząca Stolica" 74. Rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu

2018.07.25. 07:09

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu wspólnie z Poczta Polska S. A. chciałoby zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach obchodów 74. Rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego: "To my - Walcząca Warszawa!" w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa szereg bezpłatnych atrakcji.

godz. 11:00 "TO my - Walcząca Warszawa" Powstańcza Poczta Harcerska – Kim byli bohaterowie walczącej Warszawy? Jak wyglądało ich codzienne życie w powstańczej stolicy? Spotkamy się z historią powstańczej Warszawy opowiedzianej z perspektywy warszawiaków – autorów listów powstańczych prezentowanych w Muzeum Poczty i Telekomunikacji. Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu: 713436765.

12:30 -13:00 Udział w Powstańczej Poczcie Specjalnej – uroczysty przemarsz i przeniesienie paczek oraz listów z budynku Poczta Wrocław 1 (ul. Krasińskiego 1) do budynku Poczta Polska Rynek Rynek 28 Wrocław w ramach upamiętnienia Harcerzy Poczty Powstańczej.

"Wyślij kartkę do Powstańca!" czyli udział w kampanii "BohaterOn. Włącz Historię!". Zapraszamy do włączenia się w ogólnopolską kampanie społeczną "BohaterON. Włącz historię". W ramach współpracy Muzeum Poczty i Telekomunikacji oraz Fundacji Sensoria w budynku Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu (ul. Krasińskiego 1) będzie możliwość wysłania bezpłatnej kartki do Powstańca przez cały okres trwania kampanii.

"Wczytaj się w historię walczącej Stolicy!" Pokaz korespondencji powstańczej należącej do zbiorów Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu w ramach "Wystawy jednego eksponatu” oraz możliwość zapoznania się z wyjątkowymi, nieprezentowanymi wcześniej eksponatami.

Z okazji planowanych wydarzeń Poczta Polska S. A. przygotowała również wyjątkową kartkę pocztową oraz datownik okolicznościowy upamiętniające 74. Rocznicę Wybuchu Powstania Warszawskiego, które 1 sierpnia będą dostępne na stoisku pocztowym na pierwszym piętrze budynku Poczty Głównej przy ul. Krasińskiego 1, tuż przed wejściem do Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu.

Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/973128789536233/.Joanna Kwaśna

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

Najlepszy temat na serie obiegowe to:

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij