W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Poczta Internowanych z okazji 10-lecia Stowarzyszenia Osób Internowanych "CHEŁMINIACY 1982"

2018.05.29. 12:14

Regulamin "Poczty Specjalnej Internowanych" zorganizowanej z okazji 10-lecia Stowarzyszenia Osób Internowanych "CHEŁMINIACY 1982" dnia 18 czerwca 2018 r.

 1. Organizatorami "Poczty Specjalnej Internowanych" są:
  • Stowarzyszenie Osób Internowanych "CHEŁMINIACY 1982"
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Chełmnie
  • Region Sieci w Bydgoszczy
  • Biuro Filatelistyki, Regionalny Koordynator ds. Filatelistyki w Bydgoszczy
 2. Poczta Specjalna Internowanych zostanie zorganizowana z okazji 10-lecia Stowarzyszenia Osób Internowanych "CHEŁMINIACY 1982" w dniu 18.06.2018 r. Przetransportowanie przesyłek nastąpi na trasie: UP Chełmno 1, ul. Rybacka 2, 86-200 Chełmno - Pomnik Wdzięczności i Solidarności - Poligon Wodny Kępa Panieńska (Obóz Osób Internowanych) - UP Chełmno 1, ul. Rybacka 2, 86-200 Chełmno.
 3. Do przetransportowania "Pocztą Specjalną Internowanych" zostaną dopuszczone listy oraz kartki pocztowe, priorytetowe i ekonomiczne, krajowe i zagraniczne, nierejestrowane* i polecone opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.
 4. Przesyłki przeznaczone do przetransportowania "Pocztą Specjalną Internowanych" po ich przygotowaniu, w tym prawidłowym zaadresowaniu, opłaceniu zgodnie z obowiązującym cennikiem należy przesłać/przekazać w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 17.06.2018 r. na adres: UP Chełmno 1 (ul. Rybacka 2, 86-200 Chełmno), z dopiskiem na kopercie: " Poczta Specjalna Internowanych". Przesyłki, które zostaną przesłane/przekazane do Urzędu Pocztowego Chełmno 1 po wskazanym terminie nie zostaną przyjęte do opracowania (zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt).
 5. Przesyłki przygotowane do przetransportowania "Pocztą Specjalną Internowanych" pracownik Urzędu Pocztowego Chełmno 1 przekaże upoważnionej osobie w celu przetransportowania ich na wyznaczonej trasie poczty specjalnej.
 6. Przesyłki dopuszczone do przetransportowania "Pocztą Specjalną Internowanych" zostaną na Poligonie Wodnym Kępa Panieńska (Obóz Osób Internowanych) ostemplowane stempelkiem pomocniczym "Poczta Specjalna Internowanych"
 7. Po przetransportowaniu "Pocztą Specjalną Internowanych" przesyłki zostaną przekazane przez upoważnioną osobę do UP Chełmno 1, zostaną ostemplowane datownikiem dziennym i opatrzone stempelkiem informacyjnym "Przetransportowano na trasie UP Chełmno 1 - Pomnik Wdzięczności i Solidarności - Poligon Wodny Kępa Panieńska (Obóz Osób Internowanych) - UP Chełmno 1". Następnie przesyłki zostaną przesłane i doręczone adresatom zgodnie z obowiązującymi przepisami pocztowymi.
 8. Za prawidłową realizację przetransportowania przesyłek "Pocztą Specjalną Internowanych" odpowiada Regionalny Koordynator ds. Filatelistyki w Bydgoszczy.
 9. Niniejszy Regulamin został zatwierdzony przez Biuro Filatelistyki w dniu 28 czerwca 2018 roku.

*Nadawca przyjmuje do wiadomości, że nadaje przesyłki nierejestrowane na własne ryzyko ze względu na brak możliwości żądania odszkodowania za utratę lub uszkodzenie przesyłki nierejestrowanej. Prawo Pocztowe art.58 pkt. 1. "Z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania powszechnej usługi pocztowej przysługuje odszkodowanie za utratę przesyłki poleconej, paczki pocztowej, przesyłki z zadeklarowana wartością, za ubytek lub uszkodzenie przesyłki z zadeklarowaną wartością, przesyłki poleconej, paczki pocztowej".

źródło: Poczta Polska

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W ilu edycjach plebiscytu na najładniejsze znaczki brałeś już udział?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij