W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Zapraszamy do głosowania w Plebiscycie na najładniejsze znaczki i kartki wydane w 2019 roku
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Badanie ankietowe filatelistów

2018.02.25. 15:30

Szanowni Filateliści,
zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety w sposób zgodny z Państwa odczuciami i doświadczeniem. Celem tego badania jest zobrazowanie obecnej sytuacji dotyczącej filatelistyki oraz bezpośrednio związanej z Polskim Związkiem Filatelistów.

Zapraszamy do udziału w ankiecie zarówno członków PZF jak i filatelistów niezrzeszonych. Wszystkie wypełnione przez uczestników badania ankiety są dla nas jednakowo ważne. Wnioski przyczynią się do poszerzenia wiedzy o nas samych jak również do modelowania sytuacji w PZF w nieodległej przyszłości. Poświęcony przez Państwa czas pozwoli nam na realizację tych zadań.

Ankiety można przesłać anonimowo, ale te z podanymi informacjami poniżej wezmą udział w losowaniu ponad 100 nagród rzeczowych.

Formularz ankiety dostępny jest jako plik do pobrania poniżej, który po wydrukowaniu i wypełnieniu należy odesłać na wskazany adres. Ankieta dostępna jest również w wersji elektronicznej, którą można wypełnić on-line, bez konieczności drukowania.

Prosimy o skorzystanie z najbardziej dogodnej dla Państwa formy ankiety i sposobu jej przesłania. Wyniki losowania nagród zostaną opublikowane w czerwcowym numerze "Filatelisty" i zamieszczone na stronie www.zgpzf.pl

Z góry dziękujemy za udział w badaniu.

Zarząd Główny PZF
ikona wiadomości: Pixabay

Informacje nt. drukowania ankiety

Aby prawidłowo wydrukować ankietę na drukarkach obsługujących druk dwustronny, należy ją otworzyć w programie Adobe Reader i w oknie drukowania w polu Rozmiar i obsługa stron zaznaczyć opcję Faktyczny rozmiar, poniżej zaznaczyć Drukowanie na obu stronach arkusza papieru, a następnie wybrać opcję Odbij wg krótkiej krawędzi. Ankieta po wydrukowaniu w ten sposób będzie mogła być złożona w broszurę.

Marek Jedziniak

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W związku z koronawirusem w ostatnim czasie odbieram i wysyłam:

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij