W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Świąteczne wydawnictwo Stowarzyszenia Filatelistów Malborka

2017.11.28. 21:34

Stowarzyszenie Filatelistów Malborka we współpracy z Urzędem Pocztowym Malbork 1 zrealizowało kolejny projekt. Niestety jest to ostatni projekt sygnowany przez SFM - to nasze pożegnanie po 23 latach działalności z filatelistami, sympatykami z kraju i zagranicy, mieszkańcami Malborka.

Po zapoznaniu się ze szczegółami aktualnych przepisów dotyczących stowarzyszeń, postanowiliśmy nie rejestrować się ponownie. Z końcem roku zostaniemy obligatoryjnie wykreśleni z ewidencji stowarzyszeń. Oznacza to koniec zorganizowanego ruchu filatelistycznego w Malborku na bliżej nieokreślony okres. Nie znaczy jednak, że filateliści malborscy znikną z przestrzeni publicznej. Nadal będziemy, ale już indywidualnie, współpracowali ze wszystkimi, którym na sercu leży dobro filatelistyki.

W opcji "Mój znaczek" wydano z myślą o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia dwa znaczki przedstawiające Zamek Malborski i budynek Poczty Głównej (stan z końca XIX wieku) w scenerii zimowej uzupełnione motywami świątecznymi. Znaczki i arkusik są dziełem Jerzego i Michała Zimnickich oraz Kazimierza Masiaka. Pomysł wydania walorów pochodzi od pani Beaty Pośpiech, pracownicy UP Malbork 1.

Żegnając się tymi "świątecznymi" znaczkami, w imieniu zarządu i członków Stowarzyszenia Filatelistów Malborka życzymy wszystkim filatelistom, sympatykom SFM, czytelnikom kzp.pl, tym, którzy nas ponad 20 lat wspierali, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2018, samych sukcesów, zmiany na lepsze w każdej dziedzinie Waszego życia.

Szczególne podziękowania kierujemy do pań Grażyny Kotwicy, Elżbiety Kaczyńskiej, Marty Wróblewskiej, panów Janusza Gardzielewskiego, Jerzego Białasa, Marka Jedziniaka, Bernarda Jesionowskiego, Edwarda Hadasia, Janusza Milewskiego, Kazimierza Czernikowskiego, Waldemara Gasiora i Kazimierza Łaski.

Znaczki i arkusiki zainteresowani mogą nabyć w Urzędzie Pocztowym Malbork 1 lub złożyć zamówienie na adres e-mail : kazimierz.laska@poczta-polska.pl. Nakład ograniczony.Jerzy Zimnicki, Kazimierz Masiak, Lech Przypisny, Stanisław Czerniewski

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

Znaczki wydawane w seriach powinny mieć:

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2018
Cp
2018
Do
2018
Er
2018
Ps
2018
Zn
2019
Cp
2019
Do
2019

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij