W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Piesza Poczta Kosynierska z okazji głównych obchodów Roku Tadeusza Kościuszki w Muzeum Narodowym we Wrocławiu

2017.10.04. 09:46

Regulamin "Poczty Pieszej Kosynierskiej" organizowanej z okazji głównych obchodów Roku Tadeusza Kościuszki w Muzeum Narodowym we Wrocławiu

 1. Organizatorami "Poczty Pieszej Kosynierskiej" są:
  • Muzeum Narodowe we Wrocławiu,
  • Regionalny Koordynator ds. filatelistyki we Wrocławiu,
  • Region Sieci we Wrocławiu.
 2. "Poczta Piesza Kosynierska" zostanie zorganizowana w dniu 15 października 2017 roku. Przeniesienie przesyłek nastąpi na trasie : Urząd Pocztowy Wrocław 1 (stoisko w Panoramie Racławickiej, oddziale Muzeum Narodowego we Wrocławiu) - Urząd Pocztowy Wrocław 32 - obszar podległy Regionowi Sieci we Wrocławiu.
 3. Do przeniesienia "Pocztą Pieszą Kosynierską" zostaną dopuszczone listy priorytetowe i ekonomiczne krajowe i zagraniczne, nierejestrowane i polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym*.
 4. Przesyłki przeznaczone do przeniesienia "Pocztą Pieszą Kosynierską" po ich przygotowaniu, w tym prawidłowym zaadresowaniu, opłaceniu zgodnie z obowiązującym cennikiem, należy przesłać/przekazać w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 13 października 2017 roku na adres: Urząd Pocztowy Wrocław 1, ul. Krasińskiego 1, 50-415 Wrocław z dopiskiem na kopercie "Poczta Piesza Kosynierska".
 5. Przesyłki przeznaczone do przeniesienia "Pocztą Pieszą Kosynierską" będą również przyjmowane na stoisku okolicznościowym zorganizowanym w Panoramie Racławickiej w dniu 14 października 2017 roku w godz. 10:00-14:00 i w dniu 15 października 2017 roku od godz. 10:00 do godz. 11:30.
 6. Przesyłki dopuszczone do przeniesienia "Pocztą Pieszą Kosynierską" zostaną ostemplowane przez Urząd Pocztowy Wrocław 1 datownikiem okolicznościowym z hasłem: "2017: Rok Tadeusza Kościuszki Panorama Racławicka, oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu".
 7. Przesyłki przygotowane do przeniesienia "Pocztą Pieszą Kosynierską" pracownicy Urzędu Pocztowego Wrocław 1 o godz. 12:00 przekażą upoważnionej osobie, która w asyście innych osób w strojach kosynierów, przeniesie je do Urzędu Pocztowego Wrocław 32
 8. Po przeniesieniu przesyłki zostaną przekazane pracownikowi Urzędu Pocztowego Wrocław 32, gdzie zostaną ostemplowanie datownikiem eksploatacyjnym i stemplem dodatkowym o treści: "Przeniesiono Pocztą Pieszą Kosynierską na trasie: Panorama Racławicka - Rynek we Wrocławiu".
 9. Po opracowaniu przesyłki zostaną doręczone adresatom zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 10. Za prawidłową realizację przeniesienia "Pocztą Pieszą Kosynierską" odpowiadają: Region Sieci we Wrocławiu i Regionalny Koordynator ds. Filatelistyki we Wrocławiu.
 11. Niniejszy Regulamin został zatwierdzony przez Biuro Filatelistyki w dniu 04.10.2017 roku.

* nadawca przyjmuje do wiadomości, że nadaje przesyłki nierejestrowane na własne ryzyko ze względu na brak możliwości żądania odszkodowania za utratę lub uszkodzenie przesyłki nierejestrowanej. Prawo Pocztowe Art.58 pkt. 1. "Z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania powszechnej usługi pocztowej przysługuje odszkodowanie za utratę przesyłki poleconej, paczki pocztowej, przesyłki z zadeklarowana wartością, za ubytek lub uszkodzenie przesyłki z zadeklarowaną wartością, przesyłki poleconej, paczki pocztowej"



źródło: Poczta Polska

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

Które wydanie 'Filatelisty' czytasz?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2018
Cp
2018
Do
2018
Er
2018
Ps
2018
Zn
2019
Cp
2019

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij