W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Poczta Kolejowa z okazji 160-lecia połączenia kolejowego Tczew - Malbork

2017.10.03. 09:30

Regulamin Poczty Specjalnej "Poczty Kolejowej" z okazji 160-lecia połączenia kolejowego Tczew - Malbork

 1. Organizatorami "Poczty Kolejowej" są
  • Okręg Pomorski Polskiego Związku Filatelistów,
  • Stowarzyszenie Filatelistów Malborka,
  • Koło PZF Nr 5 w Tczewie,
  • Regionalny Koordynator ds. filatelistyki w Gdańsku,
  • Region Sieci w Gdańsku.
 2. Specjalna "Poczta Kolejowa" z okazji 160-lecia uruchomienia połączenia kolejowego Tczew -Malbork zorganizowana zostanie w dniu 12 października 2017 roku.
 3. Przewóz przesyłek nastąpi na trasie Urząd Pocztowy Tczew 1 - Urząd Pocztowy Malbork 1.
 4. Do przewiezienia pocztą specjalną zostaną dopuszczone listy ekonomiczne, priorytetowe, krajowe i zagraniczne, nierejestrowane i polecone oraz kartki pocztowe i okolicznościowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.
 5. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Kolejową" odpowiednio zaadresowane i opłacone należy przesłać w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 10 października 2017 roku na adres Urzędu Pocztowego Tczew 1, ul. Jarosława Dąbrowskiego 7 , 83-110 Tczew, z dopiskiem na kopercie "Poczta Kolejowa 160".
 6. Przesyłki dopuszczone do przewozu "Pocztą Kolejową" zostaną ostemplowane w Urzędzie Pocztowym Tczew 1 datownikiem okolicznościowym z hasłem : "160 Lat Linii Kolejowej Tczew Malbork 1857 - 2017".
 7. Po przewiezieniu korespondencji do Malborka, w Urzędzie Pocztowym Malbork 1 przesyłki zostaną ostemplowane datownikiem eksploatacyjnym Urzędu oraz stemplem dodatkowym o treści: " Przewieziono koleją na trasie Tczew - Malbork" i po opracowaniu zostaną przesłane i doręczone adresatom zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 8. Wydane przez Stowarzyszenie Filatelistów Malborka i Urząd Pocztowy Malbork 1 walory w opcji MójZNACZEK, od 22 września 2017 r. zainteresowani mogą nabyć w UP Malbork 1, 82-200 Malbork, ul. 17 Marca 38 lub zamówić telefonicznie: 55 272-24-46 oraz mailowo: kazimierz.laska@poczta-polska.pl ( ilość znaczków ograniczona; wydane są trzy różne znaczki o nominale A w arkusiku 9-znaczkowym - minimalna ilość do zakupu - pasek 3-znaczkowy w cenie wynikającej z ilości wydanych arkusików). Informację o wydawnictwie można uzyskać na portalu www.kzp.pl .
 9. Wydane z okazji jubileuszu kartki okolicznościowe "160 lat połączenia kolejowego Tczew - Malbork", od 2 października 2017 r. będzie można nabyć lub zamówić w:
  • UP Tczew 1, ul. Jarosława Dąbrowskiego 7, 83-100 Tczew,
  • UP Malbork 1, ul. 17 Marca 38, 82-200 Malbork,
  • Filii UP Gdańsk 50, ul. Straganiarska 28/30, 80-837 Gdańsk (Sklep Filatelistyczny).
 10. Za prawidłową realizację przewozu przesyłek "Pocztą Kolejową" odpowiada Regionalny Koordynator ds. filatelistyki w Gdańsku.
 11. Niniejszy Regulamin został zatwierdzony przez Biuro Filatelistyki Poczty Polskiej S.A. w dniu 29 września 2017 roku.

* Nadawca przyjmuje do wiadomości, że nadaje przesyłki nierejestrowane na własne ryzyko ze względu na brak możliwości żądania odszkodowania za utratę lub uszkodzenie przesyłki nierejestrowanej. Prawo Pocztowe art. 58 pkt. 1. "Z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania powszechnej usługi pocztowej przysługuje odszkodowanie za utratę przesyłki poleconej, paczki pocztowej, przesyłki z zadeklarowana wartością, za ubytek lub uszkodzenie przesyłki z zadeklarowaną wartością, przesyłki poleconej, paczki pocztowej"

źródło: Poczta Polska

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

Które wydanie 'Filatelisty' czytasz?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2018
Cp
2018
Do
2018
Er
2018
Ps
2018
Zn
2019
Cp
2019

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij