W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Poczta Polska
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

"Filatelista" nr 11

2003.10.30. 16:35

W najnowszym numerze "Filatelisty" zbieraczy nowości polskich zainteresuje otwierająca numer pierwsza część artykułu o znaczkach z automatów Banpol, w którym przedstawione zostały przedmiotowe znaczki.

W dalszej części przeczytamy o znaczkach pocztowych Królestwa Lombardzko - Weneckiego, o prawdopodobnym fałszerstwie na szkodę poczty znaczka beznominałowego "A" z serii "Dworki polskie", o częstochowskim patencie na rozwój filatelistyki wśród młodzieży, o getcie i obozie pracy w Kamionce Strumiłowej, o poczcie w getcie częstochowskim, o listach żałobnych.

Kolejny artykuł otwiera cykl poświęcony wystawiennictwu tematycznemu, dalej - 74 część cyklu "Jan Paweł II w filatelistyce", wzmianka o innym kolorze znaku opłaty na Cp 68, recenzja wydawnictwa "Poczta i filatelistyka w Zduńskiej Woli", dział filatelistyki tematycznej - artykuły o początkach i rozwoju piśmiennictwa oraz o biblijnych przygodach Jonasza. Numer zamykają stałe działy, w tym m.in. sygnały z rynku i relacja z ŚWF Bangkok 2003.

Marek Jedziniak

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W plebiscycie na najładniejsze znaczki:

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij