W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Poczta Polska
Nowy miesięcznik
filatelistyczny
już dostępny!
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2023
Cp
2023
Do
2023
Er
2023
Ps
2023

Zn
2024
Cp
2024
Do
2024
Ps
2024

PERFOMETRREKLAMA

Poczta Samolotowa z okazji 25. rocznicy pontyfikatu Papieża Jana Pawła II

2003.10.11. 13:55

Regulamin "Poczty Samolotowej" organizowanej z okazji 25. rocznicy pontyfikatu Papieża Jana Pawła II

  1. Organizatorem "Poczty Samolotowej" są Dyrekcje Okręgów Poczty w Katowicach i Krakowie, Rejonowy Urząd Poczty w Rybniku, Rejonowy Urząd Poczty w Krakowie oraz Polski Związek Filatelistów Oddział Rybnik - Okręg Śląsko - Dąbrowski
  2. "Poczta Samolotowa" zorganizowana zostanie w dniu 16.10.2003r. Przewóz przesyłek nastąpi na trasie Rybnik - Kraków
  3. Do przewozu "Pocztą Samolotową" dopuszczone zostaną listy priorytetowe i ekonomiczne, krajowe i zagraniczne, zwykłe i polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z cennikiem opłat za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.
  4. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Samolotową" odpowiednio zaadresowane, opłacone i oznaczone, należy przesłać w specjalnej kopercie na adres: Urząd Pocztowy ul. Pocztowa 2, 44-200 Rybnik 1 w terminie do 10 października 2003r. z dopiskiem na kopercie "Poczta Samolotowa".
  5. Przesyłki dopuszczone do przewozu "Pocztą Samolotową" zostaną ostemplowane datownikiem okolicznościowym, na życzenie nadawców uzupełnione okolicznościową nalepką "R" oraz specjalną nalepką z tekstem "Przesyłka Samolotowa" przygotowaną i rozprowadzaną przez Zarząd Oddziału PZF w Rybniku.
  6. Urząd Pocztowy Rybnik 1 przekaże przesyłki upoważnionemu pracownikowi w celu ich przewiezienia na trasie Rybnik - Kraków.
  7. Przesyłki po przewiezieniu "Pocztą Samolotową" zostaną odebrane przez pracownika UP Kraków 1, następnie ostemplowane datownikiem stałym ozdobnym, ze zmienną datą i przesłane do adresatów zgodnie z obowiązującymi przepisami pocztowymi.
  8. Za prawidłowy przebieg przewozu przesyłek filatelistycznych "Pocztą samolotową" odpowiadają Dyrekcja Okręgu Poczty w Katowicach i Krakowie, Rejonowy Urząd Poczty w Rybniku oraz Rejonowy Urząd Poczty w Krakowie.
  9. Regulamin niniejszy został zatwierdzony przez Centralny Zarząd Poczty Polskiej w dniu 2.10.2003.

Z-ca Dyrektora Biura Usług Pocztowych
Robert Dębski

źródło: Poczta Polska

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij