W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Oleśnicka Bajk Poczta z okazji wernisażu wystawy "Oleśnica Bajk Art" w Oleśnicy

2017.04.24. 10:49

Regulamin "Poczty Rowerowej" p.t. "Oleśnicka Bajk Poczta" organizowanej z okazji wernisażu wystawy "Oleśnica Bajk Art" w Oleśnicy

 1. Organizatorami "Poczty Rowerowej" są:
  • Okręg Wrocławski Polskiego Związku Filatelistów,
  • Regionalny Koordynator ds. filatelistyki we Wrocławiu,
  • Region Sieci we Wrocławiu.
 2. "Poczta Rowerowa" zostanie zorganizowana w dniu 27 maja 2017 roku. Przewóz przesyłek nastąpi na trasie : Urząd Pocztowy Oleśnica Śląska 1 (stoisko na terenie Sali Widowiskowej w Oleśnicy przy ul. Kochanowskiego 4) - Urząd Pocztowy Twardogóra - obszar podległy Regionowi Sieci we Wrocławiu.
 3. Do przewozu "Pocztą Rowerową" zostaną dopuszczone listy priorytetowe i ekonomiczne krajowe i zagraniczne, nierejestrowane i polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym*.
 4. Wydane z tej okazji trzy rodzaje kartek bez nadrukowanego znaku opłaty pocztowej z projektami zwycięzców III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na projekt kartki okolicznościowej o tematyce rowerowej od dnia 15 maja 2017 roku będzie można kupić w cenie 1,00 zł. w Urzędzie Pocztowym Wrocław 1 mieszczącym się pod adresem: ul. Krasińskiego 1, 50-415 Wrocław (wroclaw01.up@poczta-polska.pl) oraz w Urzędzie Pocztowym Oleśnica Śląska 1 mieszczącym się pod adresem: ul. 3 Maja 50-52, 56-400 Oleśnica Śląska (olesnicaslaska1.up@poczta-polska.pl).
 5. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Rowerową" po ich przygotowaniu, w tym prawidłowym zaadresowaniu, opłaceniu zgodnie z obowiązującym cennikiem, należy przesłać/przekazać w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 26 maja 2017 roku na adres: Urząd Pocztowy Oleśnica Śląska 1, ul. 3 Maja 50-52, 56-400 Oleśnica Śląska 1 z dopiskiem na kopercie "Poczta Rowerowa".
 6. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Rowerową" będą również przyjmowane na stoisku okolicznościowym zorganizowanym na terenie Sali Widowiskowej w Oleśnicy przy ul. Kochanowskiego 4 na wernisażu wystawy "Oleśnica Bajk Art" w dniu 27.05.2017 roku do godz. 11:30.
 7. Przesyłki dopuszczone do przewozu "Pocztą Rowerową" zostaną ostemplowane przez Urząd Pocztowy Oleśnica Śląska 1 datownikiem okolicznościowym z hasłem: "Oleśnicka Bajk Poczta".
 8. Przesyłki przygotowane do przewozu "Pocztą Rowerową" pracownicy Urzędu Pocztowego Oleśnica Śląska 1, przekażą upoważnionej osobie reprezentującej Nieformalną Grupę Rowerową "Oleśnica Bajk Stajl", która wraz z asystą innych rowerzystów przewiezie je na zaplanowanej trasie.
 9. Po przewiezieniu do Twardogóry przesyłki zostaną przekazane przez przedstawiciela Nieformalnej Grupy Rowerowej "Oleśnica Bajk Stajl" pracownikowi UP Twardogóra, gdzie zostaną ostemplowanie datownikiem eksploatacyjnym i stemplem dodatkowym o treści: "przewieziono pocztą rowerową na trasie OLEŚNICA - TWARDOGÓRA".
 10. Po opracowaniu przesyłki zostaną doręczone adresatom zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 11. Za prawidłową realizację przewozu przesyłek "Pocztą Rowerową" odpowiadają: Region Sieci we Wrocławiu i Regionalny Koordynator ds. Filatelistyki we Wrocławiu.
 12. Niniejszy Regulamin został zatwierdzony przez Biuro Filatelistyki w dniu 20.04.2017 roku.

* nadawca przyjmuje do wiadomości, że nadaje przesyłki nierejestrowane na własne ryzyko ze względu na brak możliwości żądania odszkodowania za utratę lub uszkodzenie przesyłki nierejestrowanej. Prawo Pocztowe Art.58 pkt. 1. "Z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania powszechnej usługi pocztowej przysługuje odszkodowanie za utratę przesyłki poleconej, paczki pocztowej, przesyłki z zadeklarowana wartością, za ubytek lub uszkodzenie przesyłki z zadeklarowaną wartością, przesyłki poleconej, paczki pocztowej"źródło: Poczta Polska

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

Najlepszy temat na serie obiegowe to:

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij