W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Nowy miesięcznik
filatelistyczny
już dostępny!
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2022
Cp
2022
Do
2022
Er
2022
Ps
2022

Zn
2023
Cp
2023
Do
2023
PERFOMETRREKLAMA

Międzynarodowa Poczta Samolotowa "XXV lat pontyfikatu Ojca Świętego" Kraków-Warszawa-Rzym

2003.09.18. 16:45

Regulamin "Międzynarodowej Poczty Samolotowej" pod hasłem "XXV lat pontyfikatu Ojca Świętego" Kraków - Warszawa - Rzym

 1. Organizatorem "Międzynarodowej Poczty Samolotowej" są: Dyrekcja Okręgu Poczty w Krakowie, Rejonowy Urząd Poczty w Krakowie oraz Zarząd Małopolskiego Okręgu Polskiego Związku Filatelistów w Krakowie.

 2. "Międzynarodowa Poczta Samolotowa" zorganizowana zostanie w dniu 16.10.2003r.
  Przewóz przesyłek nastąpi na trasie: Kraków - Warszawa - Rzym.

 3. Do przewozu dopuszczone zostaną priorytetowe listy zwykłe i polecone oraz priorytetowe kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującym cennikiem za usługi pocztowe w obrocie zagranicznym i zaadresowane:

  imię i nazwisko
  Poste restante
  Cité du Vatican
  VATICAN

 4. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Międzynarodową Pocztą Samolotową" należy przesłać w kopertach do dnia 10.10.2003r. na adres: Urząd Pocztowy Kraków 1, ul. Westerplatte 20, 31-045 KRAKÓW, z dopiskiem "Międzynarodowa Poczta Samolotowa".

 5. Przesyłki dopuszczone do przewozu, w UP Kraków 1 zostaną opatrzone datownikiem okolicznościowym i pieczątką gumową "Przewieziono na trasie: Kraków - Warszawa - Rzym" oraz na życzenie nadawców (opłacane za świadczenie dodatkowe polecenie) uzupełnione okolicznościową nalepką "R" o treści "XXV LAT PONTYFIKATU OJCA ŚWIĘTEGO".

 6. Przesyłki po przewiezieniu "Międzynarodową Pocztą Samolotową" zostaną przekazane do Urzędu Pocztowego w Watykanie, celem ostemplowania datownikiem stałym ozdobnym, ze zmienną datą, umieszczone w oddzielnej odsyłce oraz zwrócone drogą lotniczą do Centrum Ekspedycyjno - Rozdzielczego w Warszawie, które zwróci przesyłki do UP Kraków 1.

 7. Za prawidłowy przebieg przewozu przesyłek filatelistycznych odpowiadają: Dyrekcja Okręgu Poczty w Krakowie, Rejonowy Urząd Poczty w Krakowie oraz Centrum Ekspedycyjno - Rozdzielcze w Warszawie.

 8. Regulamin niniejszy został zatwierdzony przez Centralny Zarząd Poczty Polskiej w dniu 15.09.2003.

Dyrektor Biura Usług Pocztowych
Grzegorz Róziewicz

źródło: Poczta Polska, podkreślenia: MJ

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij