W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

"Filatelista" nr 8

2003.07.31. 19:01

Ostatni numer przed XIX OWF wita nas ilustracją bloczku wystawowego na okładce oraz "wstępniakiem" Henryka Białka z rozważaniami na temat historii i przyszłości pisma, w kontekście zbliżającego się jubileuszu 50-lecia.

A dalej - zapowiedź katowickiej Wystawy, artykuł o wodnych znakach w eksponatach tematycznych, o grubości papieru znaczków powojennych, o znaczkach Towarzystwa Kanału Sueskiego, filatelistycznych "skutkach" wprowadzenia priorytetów, o UP Tmowa.

Następnie możemy przeczytać kolejne epizody polskiej "jedynki", o filatelistyce tematycznej, o zalepkach do kopert, o tym jak wygląda i jak mógłby wyglądać filatelistyczny rynek znaczków pocztowych w Polsce, o węgierskiej taryfie pocztowej, o Całunie Turyńskim.

W dziale Militaria przeczytamy o ciekawej pocztówce z kory brzozowej, w aerofilatelistyce - o przesyłkach z nalepkami kierunkowymi, kolejny głos w dyskusji o pocztach specjalnych, relacje z aukcji zagranicznych, recenzje nowych wydawnictw, różności nadesłane przez czytelników, relacje z wystaw, a dalej stałe działy.

Następny, dziewiąty numer, ukaże się w dniu otwarcia XIX Ogólnopolskiej Wystawy Filatelistycznej Katowice 2003 - w całości wydany w kolorze będzie dostępny na stoisku PZF na Wystawie.

Marek Jedziniak

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

Najlepszy pomysł na wydawnictwa o ograniczonym nakładzie to:

Wyniki sondy >

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020
Zn
2021
Cp
2021
Do
2021
Er
2021
Ps
2021
Zn
2022

KZP.pl na Facebooku

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij