W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Fischer - Przegld Filatelistyczny
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

"Filatelista" nr 8

2003.07.31. 19:01

Ostatni numer przed XIX OWF wita nas ilustracją bloczku wystawowego na okładce oraz "wstępniakiem" Henryka Białka z rozważaniami na temat historii i przyszłości pisma, w kontekście zbliżającego się jubileuszu 50-lecia.

A dalej - zapowiedź katowickiej Wystawy, artykuł o wodnych znakach w eksponatach tematycznych, o grubości papieru znaczków powojennych, o znaczkach Towarzystwa Kanału Sueskiego, filatelistycznych "skutkach" wprowadzenia priorytetów, o UP Tmowa.

Następnie możemy przeczytać kolejne epizody polskiej "jedynki", o filatelistyce tematycznej, o zalepkach do kopert, o tym jak wygląda i jak mógłby wyglądać filatelistyczny rynek znaczków pocztowych w Polsce, o węgierskiej taryfie pocztowej, o Całunie Turyńskim.

W dziale Militaria przeczytamy o ciekawej pocztówce z kory brzozowej, w aerofilatelistyce - o przesyłkach z nalepkami kierunkowymi, kolejny głos w dyskusji o pocztach specjalnych, relacje z aukcji zagranicznych, recenzje nowych wydawnictw, różności nadesłane przez czytelników, relacje z wystaw, a dalej stałe działy.

Następny, dziewiąty numer, ukaże się w dniu otwarcia XIX Ogólnopolskiej Wystawy Filatelistycznej Katowice 2003 - w całości wydany w kolorze będzie dostępny na stoisku PZF na Wystawie.

Marek Jedziniak

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

Nowe znaczki kupujesz:

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij