W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
kzp
Biuletyn Filatelistyczny Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2022
Cp
2022
Do
2022
Er
2022
Ps
2022

Zn
2023
Cp
2023
PERFOMETRREKLAMA

"Filatelista" nr 7

2003.07.08. 13:51

Wakacyjny numer miesięcznika prezentuje nieco "lżejszy" materiał - zobaczymy m.in. jak Poczta Jej Królewskiej Mości Elżbiety II bawi filatelistów (i nie tylko) znaczkami kreatywnymi.

Ale po kolei - w piśmie przeczytamy o noblistach z ziem polskich w dziedzinie literatury, o nieząbkowanych i fałszywych znaczkach Polska nr 1, dalej w dziale militaria: o pocztówce generalskiej z okresu legionowego, rosyjskiej cenzurze pocztowej w Warszawie 1914-15, dalej o niezrealizowanym projekcie znaczka GG.

W dalszej części o sezonowych pocztach samochodowych, o przerwanym locie z Nowego Jorku do Kowna. Wystawców zainteresują wskazówki do opracowywania eksponatów tematycznych. W relacjach z rynku m.in. o aukcjach niemieckich. Dalej o wydanym katalogu wydawnictw RUP w Zielonej Górze, o wydaniu krakowskim (do kiedy było w obiegu), o wspomnianych wcześniej angielskich znaczkach kreatywnych i hiszpańskim nietypowym bloku.

Numer dopełniają stałe działy - w "Młodym Filateliście" relacja z półfinałów XLI "Maratonu", relacje z wystaw, informacja o powołanym Klubie Seniora i Nestora PZF, o nominacjach do "Prymusów" i zapowiedzi nowości, datowników, erek i poczt specjalnych.

Marek Jedziniak

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

KZP.pl na Facebooku

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij