W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

"Filatelista" nr 7

2003.07.08. 13:51

Wakacyjny numer miesięcznika prezentuje nieco "lżejszy" materiał - zobaczymy m.in. jak Poczta Jej Królewskiej Mości Elżbiety II bawi filatelistów (i nie tylko) znaczkami kreatywnymi.

Ale po kolei - w piśmie przeczytamy o noblistach z ziem polskich w dziedzinie literatury, o nieząbkowanych i fałszywych znaczkach Polska nr 1, dalej w dziale militaria: o pocztówce generalskiej z okresu legionowego, rosyjskiej cenzurze pocztowej w Warszawie 1914-15, dalej o niezrealizowanym projekcie znaczka GG.

W dalszej części o sezonowych pocztach samochodowych, o przerwanym locie z Nowego Jorku do Kowna. Wystawców zainteresują wskazówki do opracowywania eksponatów tematycznych. W relacjach z rynku m.in. o aukcjach niemieckich. Dalej o wydanym katalogu wydawnictw RUP w Zielonej Górze, o wydaniu krakowskim (do kiedy było w obiegu), o wspomnianych wcześniej angielskich znaczkach kreatywnych i hiszpańskim nietypowym bloku.

Numer dopełniają stałe działy - w "Młodym Filateliście" relacja z półfinałów XLI "Maratonu", relacje z wystaw, informacja o powołanym Klubie Seniora i Nestora PZF, o nominacjach do "Prymusów" i zapowiedzi nowości, datowników, erek i poczt specjalnych.

Marek Jedziniak

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W ilu edycjach plebiscytu na najładniejsze znaczki brałeś już udział?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij