W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Poczta Targowa z okazji Targów Fila Expo Warsaw

2015.08.12. 09:40

Regulamin "Poczty Targowej" organizowanej z okazji Targów Fila Expo Warsaw w Warszawie 12 września 2015 r.

 1. Organizatorami "Poczty Targowej" są: Biuro Marketingu i Filatelistyki Regionalny koordynator ds. Filatelistyki w Warszawie i Region Sieci w Warszawie Miasto.
 2. "Poczta Targowa" z okazji Targów Fila Expo Warsaw 11-12 września 2015 r. zostanie zorganizowana w dniu 12 września 2015 roku. Przemieszczenie przesyłek nastąpi na trasie: Urząd Pocztowy Warszawa 1 - Stoisko Pocztowe na Targach Fila Expo Warsaw w Warszawie - Urząd Pocztowy Warszawa 1.
 3. Do przewozu "Pocztą Targową" zostaną dopuszczone listy priorytetowe i ekonomiczne, krajowe i zagraniczne, nierejestrowane i polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.
 4. Kartki okolicznościowe wydane z tej okazji w cenie 1.00 zł w nakładzie 500 szt. będzie można nabyć w Urzędzie Pocztowym Warszawa 1 pod adresem: ul. Świętokrzyska 31/33, 00-001 Warszawa 1, e-mail: warszawa1-orm.up@warszawa.poczta-polska.pl
  Zapłaty za zamówione kartki należy dokonać w formie gotówkowej lub bezgotówkowej na rachunek bankowy: 08 1320 2550 0320 0675 0000 1004.
 5. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Targową" po ich przygotowaniu, w tym prawidłowym zaadresowaniu i opłaceniu zgodnie z obowiązującymi cennikami należy przesłać/przekazać w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 09 września 2015 roku na adres: Urząd Pocztowy Warszawa 1, ul. Świętokrzyska 31/33, 00-001 Warszawa 1 z dopiskiem na kopercie "Poczta Targowa". Przesyłki te będą przewiezione przez Pocztę Polską S.A. na stoisko pocztowe zorganizowane na Targach Fila Expo Warsaw w Warszawie.
  Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Targową" będą również przyjmowane w dniu 11-12 września 2015 roku na stoisku pocztowym zorganizowanym na Targach Fila Expo Warsaw w Warszawie.
 6. Przesyłki dopuszczone do przewozu "Pocztą Targową" po ostemplowaniu datownikiem okolicznościowym z hasłem: Stoisko Poczty Polskiej S.A. Fila Expo Warsaw zostaną przewiezione przez upoważnionych pracowników Urzędu Pocztowego Warszawa 1 "Pocztą Targową" na trasie: Stoisko Pocztowe na Targach Fila Expo Warsaw w Warszawie - Urząd Pocztowy Warszawa 1.
 7. Po przewiezieniu "Pocztą Targową" przesyłki zostaną przekazane przez upoważnioną osobę do Urzędu Pocztowego Warszawa 1, gdzie zostaną ostemplowane datownikiem eksploatacyjnym oraz stemplem informacyjnym o treści: POCZTA TARGOWA Przewieziono na trasie Targi Fila Expo Warsaw - UP Warszawa 1. Następnie przesyłki zostaną przesłane i doręczone adresatom zgodnie z obowiązującymi przepisami pocztowymi.
 8. Za prawidłową realizację przewozu przesyłek "Pocztą Targową" odpowiada Biuro Marketingu i Filatelistyki, Regionalny koordynator ds. Filatelistyki w Warszawie oraz Region Sieci w Warszawie Miasto.
 9. Niniejszy Regulamin został zatwierdzony przez Biuro Marketingu i Filatelistyki w dniu 11 sierpnia 2015 roku.

* Nadawca przyjmuje do wiadomości, że nadaje przesyłki nierejestrowane na własne ryzyko ze względu na brak możliwości żądania odszkodowania za utratę lub uszkodzenie przesyłki nierejestrowanej. Prawo Pocztowe art.58 pkt. 1. "Z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania powszechnej usługi pocztowej przysługuje odszkodowanie za utratę przesyłki poleconej, paczki pocztowej, przesyłki z zadeklarowana wartością, za ubytek lub uszkodzenie przesyłki z zadeklarowaną wartością, przesyłki poleconej, paczki pocztowej".

źródło: Poczta Polska

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W ilu edycjach plebiscytu na najładniejsze znaczki brałeś już udział?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij