W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Fischer - Przegld Filatelistyczny
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Harcerska Poczta Samochodowa z okazji Dnia Św. Jerzego Patrona Światowego Skautingu i Harcerstwa oraz 100-lecia Harcerstwa w Kielcach

2013.02.20. 17:02

Regulamin "Harcerskiej Poczty Samochodowej" organizowanej z okazji Dnia Św. Jerzego Patrona Światowego Skautingu i Harcerstwa oraz 100-lecia Harcerstwa w Kielcach

  1. Organizatorami "Harcerskiej Poczty Samochodowej" są: Regionalny Dział Filatelistyki i Handlu w Kielcach, Region Sieci w Kielcach, Związek Harcerstwa Polskiego - Chorągiew Kielecka Hufiec Kielce - Miasto, Koło nr 37 Polskiego Związku Filatelistów w Kielcach, Związek Harcerstwa Polskiego Poczta Harcerska Nr 139 Kielce III, Dom Harcerza im. Natalii Machałowej w Kielcach - Białogonie.
  2. "Harcerska Poczta Samochodowa" z okazji Dnia Św. Jerzego Patrona Światowego Skautingu i Harcerstwa oraz 100-lecia Harcerstwa w Kielcach zostanie zorganizowana w dniu 23 kwietnia 2013 roku. Przemieszczenie przesyłek nastąpi na trasie: Urząd Pocztowy Kielce 1 - Dom Harcerza Białogon - Urząd Pocztowy Kielce 13. Wyjazd samochodu nastąpi z Placu Niepodległości 2 znajdującego się przed Urzędem Pocztowym Kielce 1. Trasa "Harcerskiej Poczty Samochodowej" będzie wiodła ulicami miasta Kielc do Domu Harcerza w Dzielnicy Białogon, aby oddać hołd hm. Natalii Machałowej sanitariuszce i łączniczce AK, wychowawczyni młodzieży, inicjatorce i budowniczej Domu Harcerza.
  3. Do przewozu "Harcerską Pocztą Samochodową" zostaną dopuszczone listy priorytetowe i ekonomiczne, krajowe i zagraniczne, nierejestrowane i polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.
  4. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Harcerską Pocztą Samochodową" po ich przygotowaniu, w tym prawidłowym zaadresowaniu i opłaceniu zgodnie z obowiązującymi cennikami należy przesłać/przekazać w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 19 kwietnia 2013 roku na adres: Urząd Pocztowy Kielce 1, Plac Niepodległości 2, 25-001 Kielce 1 z dopiskiem na kopercie "Harcerska Poczta Samochodowa".
  5. Przesyłki dopuszczone do przewozu "Harcerską Pocztą Samochodową" zostaną w Urzędzie Pocztowym Kielce 1 ostemplowane datownikiem okolicznościowym z hasłem: ŚW. JERZY- PATRON ŚWIATOWEGO SKAUTINGU I HARCERSTWA 100-LECIE HARCERSTWA W KIELCACH.
  6. Przesyłki przygotowane do przewozu "Harcerską Pocztą Samochodową" Urząd Pocztowy Kielce 1 przekaże upoważnionej osobie, w celu ich przewiezienia "Harcerską Pocztą Samochodową" na trasie: Urząd Pocztowy Kielce 1- Dom Harcerza Białogon.
  7. Po przewiezieniu "Harcerską Pocztą Samochodową" przesyłki zostaną przekazane przez upoważnioną osobę do Urzędu Pocztowego Kielce 13 gdzie zostaną ostemplowane datownikiem eksploatacyjnym, stemplem informacyjnym o treści: Przewieziono "Harcerską Pocztą Samochodową" na trasie: UP Kielce 1 - Dom Harcerza-Białogon oraz stemplem dodatkowym o treści: Poczta Harcerska Nr 139 Kielce III. Następnie przesyłki zostaną przesłane i doręczone adresatom zgodnie z obowiązującymi przepisami pocztowymi.
  8. Za prawidłową realizację przewozu przesyłek "Harcerską Pocztą Samochodową" odpowiada Regionalny Dział Filatelistyki i Handlu w Kielcach i Region Sieci w Kielcach.
  9. Niniejszy Regulamin został zatwierdzony przez Biuro Filatelistyki i Handlu Dział Filatelistyki w dniu 20 lutego 2013 roku.

źródło: Poczta Polska

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

Liczba znaczków i emisji zaplanowanych na 100. rocznicę odzyskania niepodległości jest:

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2018
Cp
2018
Do
2018
Er
2018
Ps
2018
Zn
2019

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij