W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Harcerska Poczta Samochodowa z okazji Dnia Św. Jerzego Patrona Światowego Skautingu i Harcerstwa oraz 100-lecia Harcerstwa w Kielcach

2013.02.20. 17:02

Regulamin "Harcerskiej Poczty Samochodowej" organizowanej z okazji Dnia Św. Jerzego Patrona Światowego Skautingu i Harcerstwa oraz 100-lecia Harcerstwa w Kielcach

  1. Organizatorami "Harcerskiej Poczty Samochodowej" są: Regionalny Dział Filatelistyki i Handlu w Kielcach, Region Sieci w Kielcach, Związek Harcerstwa Polskiego - Chorągiew Kielecka Hufiec Kielce - Miasto, Koło nr 37 Polskiego Związku Filatelistów w Kielcach, Związek Harcerstwa Polskiego Poczta Harcerska Nr 139 Kielce III, Dom Harcerza im. Natalii Machałowej w Kielcach - Białogonie.
  2. "Harcerska Poczta Samochodowa" z okazji Dnia Św. Jerzego Patrona Światowego Skautingu i Harcerstwa oraz 100-lecia Harcerstwa w Kielcach zostanie zorganizowana w dniu 23 kwietnia 2013 roku. Przemieszczenie przesyłek nastąpi na trasie: Urząd Pocztowy Kielce 1 - Dom Harcerza Białogon - Urząd Pocztowy Kielce 13. Wyjazd samochodu nastąpi z Placu Niepodległości 2 znajdującego się przed Urzędem Pocztowym Kielce 1. Trasa "Harcerskiej Poczty Samochodowej" będzie wiodła ulicami miasta Kielc do Domu Harcerza w Dzielnicy Białogon, aby oddać hołd hm. Natalii Machałowej sanitariuszce i łączniczce AK, wychowawczyni młodzieży, inicjatorce i budowniczej Domu Harcerza.
  3. Do przewozu "Harcerską Pocztą Samochodową" zostaną dopuszczone listy priorytetowe i ekonomiczne, krajowe i zagraniczne, nierejestrowane i polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.
  4. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Harcerską Pocztą Samochodową" po ich przygotowaniu, w tym prawidłowym zaadresowaniu i opłaceniu zgodnie z obowiązującymi cennikami należy przesłać/przekazać w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 19 kwietnia 2013 roku na adres: Urząd Pocztowy Kielce 1, Plac Niepodległości 2, 25-001 Kielce 1 z dopiskiem na kopercie "Harcerska Poczta Samochodowa".
  5. Przesyłki dopuszczone do przewozu "Harcerską Pocztą Samochodową" zostaną w Urzędzie Pocztowym Kielce 1 ostemplowane datownikiem okolicznościowym z hasłem: ŚW. JERZY- PATRON ŚWIATOWEGO SKAUTINGU I HARCERSTWA 100-LECIE HARCERSTWA W KIELCACH.
  6. Przesyłki przygotowane do przewozu "Harcerską Pocztą Samochodową" Urząd Pocztowy Kielce 1 przekaże upoważnionej osobie, w celu ich przewiezienia "Harcerską Pocztą Samochodową" na trasie: Urząd Pocztowy Kielce 1- Dom Harcerza Białogon.
  7. Po przewiezieniu "Harcerską Pocztą Samochodową" przesyłki zostaną przekazane przez upoważnioną osobę do Urzędu Pocztowego Kielce 13 gdzie zostaną ostemplowane datownikiem eksploatacyjnym, stemplem informacyjnym o treści: Przewieziono "Harcerską Pocztą Samochodową" na trasie: UP Kielce 1 - Dom Harcerza-Białogon oraz stemplem dodatkowym o treści: Poczta Harcerska Nr 139 Kielce III. Następnie przesyłki zostaną przesłane i doręczone adresatom zgodnie z obowiązującymi przepisami pocztowymi.
  8. Za prawidłową realizację przewozu przesyłek "Harcerską Pocztą Samochodową" odpowiada Regionalny Dział Filatelistyki i Handlu w Kielcach i Region Sieci w Kielcach.
  9. Niniejszy Regulamin został zatwierdzony przez Biuro Filatelistyki i Handlu Dział Filatelistyki w dniu 20 lutego 2013 roku.

źródło: Poczta Polska

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W plebiscycie na najładniejsze znaczki:

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij