W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Poczta Motocyklowa z okazji 90. rocznicy III Powstania Śląskiego

2011.04.19. 13:06

Regulamin "Poczty Motocyklowej" organizowanej z okazji 90. rocznicy III Powstania Śląskiego

  1. Organizatorami "Poczty Motocyklowej" są: Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Opolu i Polski Związek Filatelistów Koło w Kędzierzynie-Koźlu.
  2. "Poczta Motocyklowa" zostanie zorganizowana w dniu 21 maja 2011 roku z okazji 90. rocznicy III Powstania Śląskiego. Przemieszczenie przesyłek nastąpi na trasie: Urząd Pocztowy Kędzierzyn-Koźle 4 - Urząd Pocztowy Leśnica Opolska.
  3. Do przewozu "Pocztą Motocyklową" zostaną dopuszczone listy priorytetowe i ekonomiczne, krajowe i zagraniczne, nierejestrowane i polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.
  4. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Motocyklową" po ich przygotowaniu, w tym prawidłowym zaadresowaniu i opłaceniu zgodnie z obowiązującymi cennikami należy przesłać w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 18 maja 2011 roku na adres: Urząd Pocztowy, ul. Judyma 2, 47-220 Kędzierzyn-Koźle 4, z dopiskiem na kopercie "Poczta Motocyklowa". Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Motocyklową" w dniu 21 maja 2011 roku będą przyjmowane również na Stoisku Pocztowym w Urzędzie Pocztowym Kędzierzyn-Koźle 4.
  5. Przesyłki dopuszczone do przewozu "Pocztą Motocyklową" po ostemplowaniu datownikiem okolicznościowym z hasłem: "90. rocznica III Powstania Śląskiego", Urząd Pocztowy Kędzierzyn-Koźle 4 przekaże upoważnionej osobie w celu ich przewiezienia "Pocztą Motocyklową" na trasie: Kędzierzyn-Koźle - Góra Św. Anny.
  6. Po przewiezieniu "Pocztą Motocyklową" przesyłki zostaną przekazane przez upoważnioną osobę pracownikowi Urzędu Pocztowego Leśnica Opolska na Stoisku Pocztowym na Górze Św. Anny, gdzie zostaną ostemplowane datownikiem eksploatacyjnym oraz stemplem informacyjnym o treści: "PRZEWIEZIONO POCZTĄ MOTOCYKLOWĄ 21 maja 2011 na trasie: Kędzierzyn-Koźle - Góra Św. Anny". Następnie przesyłki zostaną przewiezione za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. do Urzędu Pocztowego Leśnica Opolska, skąd zostaną przesłane i doręczone adresatom zgodnie z obowiązującymi przepisami pocztowymi.
  7. Za prawidłową realizację przewozu przesyłek filatelistycznych "Pocztą Motocyklową" odpowiada Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Opolu.
  8. Niniejszy regulamin został zatwierdzony przez Centralę Centrum Poczty Wydział Filatelistyki w dniu 18 kwietnia 2011 roku.

Kierownik
Wydziału Filatelistyki
Joanna Nowicka

źródło: Poczta Polska

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W ilu edycjach plebiscytu na najładniejsze znaczki brałeś już udział?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij