W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Zapraszamy do głosowania w Plebiscycie na najładniejsze znaczki i kartki wydane w 2019 roku
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Nowe oblicze znaczka personalizowanego

2010.11.02. 11:42

Poczta Polska rozszerzyła ofertę znaczków personalizowanych i wprowadziła do obiegu nowy wzór znaczka z ornamentalnym oznaczeniem literowym "A", który można zamawiać już od 29 października.

Daje ona możliwość wykreowania znaczka pocztowego według własnego uznania - można na nim umieścić podobiznę bliskiej osoby lub swoją z zastrzeżeniem, że zaproponowane do druku zdjęcia, rysunki czy teksty okazjonalne nie mogą naruszać praw i dóbr osobistych.

Nowy wzór znaczka zaprojektowała artystka plastyk Marzanna Dąbrowska. Będzie on odpowiadał wartości nominalnej znaczka używanego do opłaty za przesyłkę listową nierejestrowaną ekonomiczną do masy 50 g i kartkę pocztową ekonomiczną, określonych w aktualnie obowiązującym cenniku opłat za powszechne usługi pocztowe w obrocie krajowym. Obecnie jeden taki znaczek kosztuje 1,55 zł + koszt usługi personalizacji.

Znaczek personalizowany zawiera znaczek pocztowy z przywieszką, która jest zadrukowywana na zamówienie klienta. Minimalnie można zamówić jeden arkusz, który zawiera 8 znaczków + 8 przywieszek. Kosztuje to razem 56 zł. Zamówienie może złożyć każdy klient: przedsiębiorca, osoba prawna lub fizyczna. Co trzeba zrobić, żeby zamówić taki znaczek? Należy przyjść z wybranym zdjęciem lub innym materiałem graficznym do najbliższego urzędu pocztowego. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: http://www.poczta-polska.pl/znaczki/pl/personalizowany.php.

Znaczek z ornamentalnym oznaczeniem literowym "A" wydrukowano techniką offsetową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie 31,25 x 43 mm, w nakładzie powtarzalnym.

Przypomnijmy, że w swojej ofercie posiadamy jeszcze 5 innych wzorów, których cena (za cały arkusz) waha się od 55 do prawie 90 zł i jest uzależniona od liczby znaczków znajdujących się w wybranym przez klienta wzorze.


Zbigniew Baranowski, Rzecznik prasowy Poczty Polskiej S.A.

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W związku z koronawirusem w ostatnim czasie odbieram i wysyłam:

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij