W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Nowy miesięcznik
filatelistyczny
już dostępny!
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2024
Cp
2024
Do
2024
Er
2024
Ps
2024

Zn
2025

PERFOMETRREKLAMA

Nowe oblicze znaczka personalizowanego

2010.11.02. 11:42

Poczta Polska rozszerzyła ofertę znaczków personalizowanych i wprowadziła do obiegu nowy wzór znaczka z ornamentalnym oznaczeniem literowym "A", który można zamawiać już od 29 października.

Daje ona możliwość wykreowania znaczka pocztowego według własnego uznania - można na nim umieścić podobiznę bliskiej osoby lub swoją z zastrzeżeniem, że zaproponowane do druku zdjęcia, rysunki czy teksty okazjonalne nie mogą naruszać praw i dóbr osobistych.

Nowy wzór znaczka zaprojektowała artystka plastyk Marzanna Dąbrowska. Będzie on odpowiadał wartości nominalnej znaczka używanego do opłaty za przesyłkę listową nierejestrowaną ekonomiczną do masy 50 g i kartkę pocztową ekonomiczną, określonych w aktualnie obowiązującym cenniku opłat za powszechne usługi pocztowe w obrocie krajowym. Obecnie jeden taki znaczek kosztuje 1,55 zł + koszt usługi personalizacji.

Znaczek personalizowany zawiera znaczek pocztowy z przywieszką, która jest zadrukowywana na zamówienie klienta. Minimalnie można zamówić jeden arkusz, który zawiera 8 znaczków + 8 przywieszek. Kosztuje to razem 56 zł. Zamówienie może złożyć każdy klient: przedsiębiorca, osoba prawna lub fizyczna. Co trzeba zrobić, żeby zamówić taki znaczek? Należy przyjść z wybranym zdjęciem lub innym materiałem graficznym do najbliższego urzędu pocztowego. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: http://www.poczta-polska.pl/znaczki/pl/personalizowany.php.

Znaczek z ornamentalnym oznaczeniem literowym "A" wydrukowano techniką offsetową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie 31,25 x 43 mm, w nakładzie powtarzalnym.

Przypomnijmy, że w swojej ofercie posiadamy jeszcze 5 innych wzorów, których cena (za cały arkusz) waha się od 55 do prawie 90 zł i jest uzależniona od liczby znaczków znajdujących się w wybranym przez klienta wzorze.


Zbigniew Baranowski, Rzecznik prasowy Poczty Polskiej S.A.

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij