W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Nowe oblicze znaczka personalizowanego

2010.11.02. 11:42

Poczta Polska rozszerzyła ofertę znaczków personalizowanych i wprowadziła do obiegu nowy wzór znaczka z ornamentalnym oznaczeniem literowym "A", który można zamawiać już od 29 października.

Daje ona możliwość wykreowania znaczka pocztowego według własnego uznania - można na nim umieścić podobiznę bliskiej osoby lub swoją z zastrzeżeniem, że zaproponowane do druku zdjęcia, rysunki czy teksty okazjonalne nie mogą naruszać praw i dóbr osobistych.

Nowy wzór znaczka zaprojektowała artystka plastyk Marzanna Dąbrowska. Będzie on odpowiadał wartości nominalnej znaczka używanego do opłaty za przesyłkę listową nierejestrowaną ekonomiczną do masy 50 g i kartkę pocztową ekonomiczną, określonych w aktualnie obowiązującym cenniku opłat za powszechne usługi pocztowe w obrocie krajowym. Obecnie jeden taki znaczek kosztuje 1,55 zł + koszt usługi personalizacji.

Znaczek personalizowany zawiera znaczek pocztowy z przywieszką, która jest zadrukowywana na zamówienie klienta. Minimalnie można zamówić jeden arkusz, który zawiera 8 znaczków + 8 przywieszek. Kosztuje to razem 56 zł. Zamówienie może złożyć każdy klient: przedsiębiorca, osoba prawna lub fizyczna. Co trzeba zrobić, żeby zamówić taki znaczek? Należy przyjść z wybranym zdjęciem lub innym materiałem graficznym do najbliższego urzędu pocztowego. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: http://www.poczta-polska.pl/znaczki/pl/personalizowany.php.

Znaczek z ornamentalnym oznaczeniem literowym "A" wydrukowano techniką offsetową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie 31,25 x 43 mm, w nakładzie powtarzalnym.

Przypomnijmy, że w swojej ofercie posiadamy jeszcze 5 innych wzorów, których cena (za cały arkusz) waha się od 55 do prawie 90 zł i jest uzależniona od liczby znaczków znajdujących się w wybranym przez klienta wzorze.


Zbigniew Baranowski, Rzecznik prasowy Poczty Polskiej S.A.

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W sprawach urzędowych najczęściej:

Wyniki sondy >

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020
Zn
2021
Cp
2021
Do
2021
Er
2021
Ps
2021
Zn
2022

KZP.pl na Facebooku

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij