W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Poczta Polska
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Poczta Wodna z okazji Zlotu Wodniaków Euroregionu PRO-EUROPA VIADRINA Berlin-Santok

2010.03.17. 20:21

Regulamin "Poczty Wodnej" z okazji Zlotu Wodniaków Euroregionu PRO EUROPA VIADRINA Berlin - Santok 17.05.2010.

Zorganizowanej dla upamiętnienia zlotu Stowarzyszenia Wodniaków Gorzowskich połączonego z promocją najstarszego lodołamacza na świecie M/V "KUNA"

  1. Organizatorami "Poczty Wodnej" są Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Gorzowie Wlkp., Stowarzyszenie Wodniaków Gorzowskich, oraz Koło Polskiego Związku Filatelistów w Gorzowie Wielkopolskim.
  2. Przewóz przesyłek "Pocztą Wodną" nastąpi w dniu 17.05.2010r. z Urzędu Pocztowego Santok do Urzędu Pocztowego Gorzów Wielkopolski 1.
  3. Do przewozu "Pocztą Wodną" dopuszczone zostaną listy ekonomiczne i priorytetowe, krajowe i zagraniczne, zwykłe i polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.
  4. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Wodną" po ich przygotowaniu, w tym opłaceniu zgodnie z obowiązującymi cennikami i poprawnym zaadresowaniu należy przekazać w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Poczta Wodna" w terminie do 13.05.2010r. na adres: Urząd Pocztowy Santok, ul. Gorzowska 30, 66-431 Santok.
  5. Przesyłki po ostemplowaniu datownikiem okolicznościowym z hasłem "Zlot Wodniaków Euroregionu PRO-EUROPA VIADRINA Berlin-Santok", (przesyłki polecone zostaną ponadto oklejone okolicznościową nalepką "R"), Urząd Pocztowy Santok przekaże upoważnionej osobie i kapitanowi M/V "Kuna" w celu ich przewozu lodołamaczem rzeką Wartą do nabrzeża portowego w Gorzowie Wielkopolskim, skąd zostaną przewiezione do Urzędu Pocztowego Gorzów Wielkopolski 1.
  6. Po przewiezieniu "Pocztą Wodną" przesyłki zostaną przekazane przez upoważnioną osobę do Urzędu Pocztowego Gorzów Wielkopolski 1, gdzie zostaną ostemplowane datownikiem eksploatacyjnym oraz stemplem o treści "Przewieziono Pocztą Wodną rzeką Wartą na trasie Santok-Gorzów Wielkopolski", następnie przesyłki zostaną wyekspediowane celem doręczenia adresatom.
  7. Za prawidłową realizację przewozu przesyłek "Pocztą Wodną" odpowiada Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim.
  8. Niniejszy Regulamin został zatwierdzony przez Centralę Centrum Poczty Wydział Filatelistyki w dniu 17 marca 2010 roku.

Kierownik
Wydziału Filatelistyki
Joanna Nowicka

źródło: Poczta Polska

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W ilu edycjach plebiscytu na najładniejsze znaczki brałeś już udział?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij