W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Nowy miesięcznik
filatelistyczny
już dostępny!
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2023
Cp
2023
Do
2023
Er
2023
Ps
2023

Zn
2024
Cp
2024
Do
2024

PERFOMETRREKLAMA

Witam pod nowym adresem

2003.01.31. 23:59

Serdecznie witam wszystkich pod nowym adresem serwisu "Katalog Znaków Pocztowych" - www.kzp.pl. Oprócz adresu zmieniło się parę drobiazgów:

Po pierwsze usunąłem opcję "Zawiadom znajomego o tym artykule". Statystyki serwera wskazywały że opcja ta praktycznie wcale nie była wykorzystywana.

Kolejną zmianą jest dość obszerna przebudowa struktury wewnętrznej serwisu i oprogramowania - część skryptów została praktycznie biorąc napisana od nowa, dzięki temu rozbudowa serwisu będzie znacznie łatwiejsza. Modyfikacje te, choć w większości niewidoczne dla użytkowników, pociągnęły za sobą zmiany adresów podstron, tak więc nie tylko nazwa domeny się zmieniła, ale również pozostała część adresu. Proszę w związku z tym o uaktualnienie swoich zakładek (ulubionych).

Małe zmiany również w menu z lewej strony - niektóre informacje zostały uporządkowane i inaczej ułożone. Do nowego serwisu zostały przeniesione wszystkie dane ze starej wersji, a więc informacje i artykuły oraz np. lista wysyłkowa biuletynu filatelistycznego, stąd nie ma potrzeby ponownej rejestracji.

Przypominam jednocześnie że zmianie uległ mój adres email - nowy to kzp@kzp.pl . Chciałbym Was prosić o nadsyłanie na ten adres zauważonych błędów, nie działających linków itp.

Zapraszam zatem do odwiedzania mojego serwisu i życzę miłej lektury.

Marek Jedziniak

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij