W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
kzp
Biuletyn Filatelistyczny Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2022
Cp
2022
Do
2022
Er
2022
Ps
2022

Zn
2023
Cp
2023
PERFOMETRREKLAMA

Przegląd Filatelistyczny nr 1/2003

2003.01.09. 19:08

Najnowsze wydanie magazynu przynosi kolejną porcję ciekawych artykułów.

W dziale dla początkujących - kolejna część vademecum , a w dziale dla dociekliwych - czwarta część artykułu o próbach "Wodzów", o znaczku wydania ministerialnego, o wirniku GG, o numeracji arkusików z 1959r., o próbach znaczków urzędowych.

A w rozmaitościach - o świętach Bożego Narodzenia, kącik Czesława Slani, o monarszych koligacjach Polek, o wystawie Monacophil 2002, o znaczkach powodziowych, druga część artykułu o poczcie lotniczej, również druga część potyczek z filatelistyką Mariana Brońca, o próbach eksponatach tematycznych.

W hyde parku Jan Paweł Gawlik zadaje fundamentalne pytanie "Zbierać albo nie zbierać". W dalszej części numeru przeczytamy m.in. o podwójnym druku koperty z Fryderykiem Chopinem. Poza tym jak zwykle krzyżowka.

Marek Jedziniak

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

KZP.pl na Facebooku

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij