W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Zagłosuj w Plebiscycie na najładniejsze
znaczki i kartki
z 2021 roku
Biuletyn Filatelistyczny Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2021
Cp
2021
Do
2021
Er
2021
Ps
2021

Zn
2022
Cp
2022
Do
2022
Ps
2022
Zn
2023
PERFOMETRREKLAMA

"Filatelista" nr 12

2002.12.01. 13:01

W sprzedaży dostępny jest już grudniowy numer "Filatelisty".

Numer świąteczny otwiera tematyka świąteczna - Bronisław Rejnowski pisze o Mikołaju na znaczkach, a stronę dalej rozmawia z nowym Prezesem Zarządu Głównego PZF, Adamem Korcem. W jedenastej części epizodów polskiej "jedynki" przeczytamy o pracy Mirosława Bojanowicza. Ciekawie prezentuje się również kolejny artykuł, o nie wydanych znaczkach Generalnego Gubernatorstwa.

W dalszej części numeru przeczytamy m.in. o: datownikach z dopisywaną ręcznie nazwą placówki pocztowej, o polskich znaczkach z automatów, listach wysyłanych ze statków. Dalej działy dla tematyków (o znaczkach z logo WWF i o wystawie "Film na małym i dużym ekranie"), zbieraczy całostek, wiadomości z kraju i ze świata, recenzje publikacji, informacje o wystawach, z życia PZF oraz jak zwykle zapowiedzi nowości filatelistycznych i relacje z rynku.

Szczególnie miło mi jest zapowiadać ten właśnie numer "Filatelisty", ponieważ pojawił się w nim adres serwisu "Katalog Znaków Pocztowych" (przy okazji informacji o XIX OWF Katowice 2003).

Marek Jedziniak

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

KZP.pl na Facebooku

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij