W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Zagłosuj w Plebiscycie na najładniejsze
znaczki i kartki
z 2021 roku
Biuletyn Filatelistyczny Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2021
Cp
2021
Do
2021
Er
2021
Ps
2021

Zn
2022
Cp
2022
Do
2022
Ps
2022
Zn
2023
PERFOMETRREKLAMA

Znaczki 1988 - 1989

2002.08.16. 13:13

Od dziś dostępny jest katalog znaczków z lat 1988 i 1989.

Strony te nie są jeszcze ukończone w 100% - w najbliższym czasie będą uzupełniane informacje dodatkowe o znaczkach, wykazy literatury itp. Jak zwykle zwracam się z prośbą do Was o wskazywanie ew. błędów i nieścisłości na nowych stronach.

Skompletowanie materiału o znaczkach z tego okresu było dość trudnym zadaniem - znaczki z 1989r. nie są już ujęte w Katalogu Specjalizowanym, a te z 1988r. były często opisywane jedynie na podstawie zapowiedzi, jednak w tamtych skomplikowanych czasach wysokiej inflacji emisje były wprowadzane do obiegu z licznymi zmianami i przesunięciami. Dodatkowym problemem było to, że "Filatelista" nie zamieszczał wówczas tak obszernych opisów znaczków jak dziś, a "Filatelistyka" jeszcze się nie ukazywała.

Zapraszam zatem do przeglądania nowych stron katalogu. W dalszej kolejności uzupełniane będą wykazy datowników okolicznościowych z tego okresu, a następnie katalog całostek.

Marek Jedziniak

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

KZP.pl na Facebooku

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij