W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Międzynarodowa Poczta Samolotowa z okazji milenium męczeńskiej śmierci Św. Brunona z Kwerfurtu

2009.05.21. 15:13

Regulamin "Międzynarodowej Poczty Samolotowej" z okazji milenium męczeńskiej śmierci Św. Brunona z Kwerfurtu na trasie Łomża - Watykan - Łomża

 1. Organizatorami "Międzynarodowej Poczty Samolotową" są: Centrum Poczty Oddział Regionalny w Białymstoku, Centrum Poczty Oddział Rejonowy w Łomży, Łomżyńska Kuria Diecezjalna.
 2. "Międzynarodowa Poczta Samolotowa" zostanie zorganizowana w dniu 14 lipca 2009 r. Przewóz przesyłek nastąpi na trasie : Łomża - Watykan - Łomża.
 3. Do przewozu "Międzynarodową Pocztą Samolotową" dopuszczone zostaną listy priorytetowe, listy traktowane jako polecone oraz kartki pocztowe priorytetowe, opłacone zgodnie z obowiązującym cennikiem za usługi pocztowe w obrocie zagranicznym i zaadresowane:

  "Imię i nazwisko
  00120 Cité du Vatican
  POSTE RESTANTE
  RETOUR A L'EXPEDITEUR".

 4. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Międzynarodową Pocztą Samolotową" odpowiednio zaadresowane, oznaczone i opłacone należy przesłać w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 08 lipca 2009 r. z dopiskiem "Międzynarodowa Poczta Samolotowa Łomża - Watykan - Łomża" na adres:
  Urząd Pocztowy Łomża 1, ul. Plac Pocztowy 1, 18-400 Łomża
 5. Przesyłki dopuszczone do przewozu "Międzynarodową Pocztą Samolotową" zostaną w UP Łomża 1 ostemplowane datownikiem okolicznościowym oraz opatrzone stemplem informacyjnym o treści "Przewieziono na trasie Łomża - Watykan - Łomża".
 6. Przesyłki po przewiezieniu "Międzynarodową Pocztą Samolotową" zostaną przekazane do Urzędu Pocztowego w Watykanie celem ostemplowania datownikiem i umieszczenia w oddzielnej odsyłce oraz zwrócone drogą lotniczą do WER Warszawa, które zwróci przesyłki do UP Łomża 1.
 7. Za prawidłowy przebieg przewozu przesyłek filatelistycznych "Międzynarodową Pocztą Samolotową" odpowiadają Centrum Poczty Oddział Regionalny w Białymstoku i WER Warszawa.
 8. Regulamin niniejszy zatwierdzony został przez Centrum Poczty Wydział Usług Filatelistycznych w Warszawie w dniu 20.05.2009 r.

Kierownik Wydziału
Usług Filatelistycznych
Joanna Nowicka

źródło: Poczta Polska

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W ilu edycjach plebiscytu na najładniejsze znaczki brałeś już udział?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij