W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Fischer - Przegld Filatelistyczny
Nowy miesięcznik
filatelistyczny
już dostępny!
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2024
Cp
2024
Do
2024
Er
2024
Ps
2024

Zn
2025

PERFOMETRREKLAMA

Poczta rowerowa z okazji 60-lecia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. Heliodora Święcickiego w Śremie

2007.04.04. 15:36

Regulamin poczty rowerowej organizowanej z okazji 60-lecia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy im. Heliodora Święcickiego w Śremie

 1. Organizatorem "Poczty Rowerowej" jest Centrum Sieci Pocztowej Oddział Regionalny w Poznaniu, Centrum Sieci Pocztowej Oddział Rejonowy w Lesznie, Starostwo Powiatowe w Śremie, Urząd Miejski w Śremie, Dyrekcja Biblioteki Publicznej MiG w Śremie, Urząd Pocztowy Śrem 1, Śremskie Koło Polskiego Związku Filatelistów, Śremski Klub Rowerowy "Żwawe Dziadki".
 2. Przewiezienie przesyłek "Pocztą Rowerową" odbędzie się dnia 30.05.2007r., na trasie Śrem - Niesłabin - Wyrzeka - Bodzyniewo - Pinka - Pysząca - Śrem.
 3. Do przewozu "Pocztą Rowerową" dopuszczone zostaną listy krajowe i zagraniczne zwykłe i polecone, ekonomiczne i priorytetowe oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.
 4. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Rowerową" po ich przygotowaniu, należy przesłać w zamkniętej kopercie w terminie do 23.05.2007r. do UP Śrem 1, Plac 20-go Października 41, 63-100 Śrem z dopiskiem "Poczta Rowerowa".
 5. Przesyłki po ostemplowaniu datownikiem okolicznościowym i ewentualnym naklejeniu okolicznościowej nalepki polecenia Urząd Pocztowy Śrem 1 wyda upoważnionemu rowerzyście.
 6. Po przewiezieniu przesyłek "Pocztą Rowerową" zostaną one przekazane przez upoważnionego członka peletonu na specjalne stoisko pocztowe usytuowane w "Klubie Odlewnika" (obsługiwane przez UP Śrem 3).
 7. Dostarczone na stoisko przesyłki otrzymają dzienny datownik eksploatacyjny UP Śrem 3 oraz pieczątkę:

  "Przewieziono pocztą rowerową szlakiem filii Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Śremie", a następnie zostaną przekazane do dalszej ekspedycji celem doręczenia adresatom.

 8. Za prawidłową realizację przewozu "Pocztą Rowerową" odpowiada UP Śrem 1.
 9. Regulamin niniejszy został zatwierdzony przez Centrum Usług Pocztowych w dniu 2 marca 2007 r.

Franciszek Czekierda
Wydział usług Filatelistycznych CUP

źródło: Poczta Polska

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij