W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Poczta Polska
Nowy miesięcznik
filatelistyczny
już dostępny!
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2023
Cp
2023
Do
2023
Er
2023
Ps
2023

Zn
2024
Cp
2024
Do
2024
Ps
2024
Zn
2025

PERFOMETRREKLAMA

Poczta Rowerowa z okazji II Europejskiego Tygodnia Turystyki Rowerowej

2006.05.22. 18:05

Regulamin Poczty Rowerowej organizowanej z okazji II Europejskiego Tygodnia Turystyki Rowerowej

§ 1

Organizatorami "poczty rowerowej są:

§ 2

"Poczta rowerowa" zorganizowana zostanie w dniu 24 lipca 2006 roku, przewóz przesyłek nastąpi na trasie: Krajenka - Wąsosz - Stara Święta - Złotów.

§ 3

Do przewozu "pocztą rowerową" dopuszczone zostaną listy krajowe i zagraniczne, zwykłe i polecone oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.

§ 4

Przesyłki przeznaczone do przewozu "pocztą rowerową" po ich przygotowaniu, w tym opłaceniu zgodnie z obowiązującymi cennikami i dokładnym zaadresowaniu, należy przekazać w zamkniętej kopercie z dopiskiem "II Europejski Tydzień Turystyki Rowerowej" do dnia 17 lipca 2006 roku na adres:

Urząd Pocztowy
77-430 KRAJENKA

§ 5

Przesyłki po ostemplowaniu datownikiem okolicznościowym, ewentualnym naklejeniu nalepki polecenia i jej ostemplowaniu przez Urząd Pocztowy Krajenka zostaną wydane upoważnionemu rowerzyście.

§ 6

Przesyłki po przewiezieniu na trasie: Krajenka - Złotów "pocztą rowerową" zostaną przekazane przez upoważnionego członka załogi peletonu do Urzędu Pocztowego 77-400 Złotów, gdzie zostaną ostemplowane datownikiem i zaopatrzone w stempel informacyjny "Przewieziono pocztą rowerową na trasie Krajenka - Złotów", a następnie przesłane i doręczone adresatom.

§ 7

Za prawidłowy przebieg przewozu przesyłek filatelistycznych "pocztą rowerową" odpowiada Centrum Sieci Pocztowej Oddział Rejonowy w Pile.

§ 8

Regulamin niniejszy został zatwierdzony przez Pocztowe Centrum Filatelistyki w dniu 15 maja 2006 r.

Zastępca Dyrektora
Pocztowego Centrum Filatelistyki
ds. Produktów Filatelistycznych
i Marketingu
Małgorzata Bartoszewska

Kierownik
Działu Sprzedaży
Usług Detalicznych i Pocztowych
Violetta Walich

źródło: Poczta Polska

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij