W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Poczta Balonowa

2006.04.18. 23:56

Regulamin Poczty Balonowej upamiętniającej pierwsze zawody o Puchar Gordon Benetta przed 100-laty, 70-lecie zdobycia na własność Pucharu przez Polskę i 50-te zawody w roku 2006

  1. Organizatorem "Poczty Balonowej" jest Komitet Organizacyjny, Aeroklub Leszczyński, Dyrekcja Centrum Sieci Pocztowej Oddziału Regionalnego w Poznaniu, Dyrekcja Centrum Sieci Pocztowej Oddział Rejonowy w Lesznie oraz Koło P.Z.F. w Lesznie.
  2. "Poczta Balonowa" organizowana będzie w ramach obchodu Jubileuszu imprez. Przewóz przesyłek "Pocztą Balonową" nastąpi 24 czerwca 2006 r. z lotniska w Lesznie, na obszar obsługiwany przez U.P. Osieczna.
  3. Do przewozu "Pocztą Balonową" zostaną dopuszczone listy krajowe i zagraniczne, zwykłe i polecone, oraz kartki pocztowe opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym, zarówno opatrzone specjalnymi nalepkami wydanymi przez Komitet Organizacyjny, jak też bez nalepek.
  4. Nalepki dla przesyłek "Poczty Balonowej" można zamawiać pod adresem: P.Z.F. Koło w Lesznie, skr. Poczt. Nr 7, Urząd Pocztowy 64-101, Leszno 3, ul. Boh. Westerplatte 6 a, w terminie do 10 czerwca br. Nalepki zostaną wydane w nakładzie 2000 sztuk, w arkusikach po 4 sztuki. Cena nalepki została ustalona na 2,-zł.
  5. Przesyłki przeznaczone do przewozu "Pocztą Balonową" po ich przygotowaniu, w tym opłaceniu zgodnie z obowiązującymi cennikami oraz zaadresowaniu i ewentualnym naklejeniu nalepki "Poczty Balonowej" należy przekazać w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Poczta Balonowa" w terminie do 21 czerwca 2006 r. na adres: Urząd Pocztowy 64-100 Leszno 1, ul. Słowiańska 26.
  6. Przesyłki po ostemplowaniu datownikiem okolicznościowym (przesyłki polecone zostaną ponadto oklejone okolicznościową nalepką "R"), Urząd Pocztowy Leszno 1 przekaże upoważnionej osobie - członkowi załogi balonu.
  7. Przesyłki po przewiezieniu "Poczta Balonową" zostaną przekazane przez upoważnionego członka załogi balonu do Urzędu Pocztowego w rejonie Osiecznej. Po opracowaniu przesłanych w "Poczcie Balonowej" przesyłek, tj. po przystawieniu datownika dziennego, ostemplowaniu pieczątką z nazwą balonu, którym przesyłki zostały przesłane, zostaną wyekspediowane, celem doręczenia adresatom.
  8. Za prawidłową realizacje przewozu przesyłek "Pocztą Balonową" odpowiada Centrum Sieci Pocztowej Oddział Rejonowy w Lesznie.
  9. Regulamin niniejszy został zatwierdzony przez Pocztowe Centrum Filatelistyki w dniu 12.04.2006 r.

Dyrektor
Pocztowego Centrum Filatelistyki
Ewa Piotrowska

źródło: Poczta Polska

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W ilu edycjach plebiscytu na najładniejsze znaczki brałeś już udział?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij