W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

Poczta Konna z okazji 600-lecia Margonina i odjazdu ostatniego dyliżansu pocztowego w dniu 1 października 1908 roku

2002.06.19. 16:43

Regulamin Poczty Konnej organizowanej z okazji 600-lecia Margonina i odjazdu ostatniego dyliżansu pocztowego w dniu 1 października 1908 roku

  1. Organizatorami poczty konnej są: Dyrekcja Okręgu Poczty w Poznaniu, Rejonowy Urząd Poczty w Pile, Urząd Miasta i Gminy w Margoninie.
  2. Przewiezienie przesyłek filatelistycznaych "pocztą konną" odbędzie się dnia 01 października 2002 roku na trasie Margonin - Chodzież.
  3. Do przewiezienia pocztą konną zostaną dopuszczone listy krajowe i zagraniczne, zwykłe i polecone oraz kartki pocztowe, opłacone zgodnie z obowiązującymi cennikami za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym.
  4. Przesyłki przeznaczone do przewiezienia "pocztą konną" po ich przygotowaniu, w tym opłaceniu zgodnie z obowiązującymi cennikami i dokładnym zaadresowaniu należy przekazać w zamkniętej kopercie w terminie do 20 września 2002 roku na adres: Urząd Pocztowy, ul. Powstańców Wielkopolskich 1, 64-830 Margonin.
  5. Przesyłki po ostemplowaniu datownikiem okolicznościowym, ewentualnym naklejeniu nalepki polecenia i jej ostemplowaniu przez Urząd Pocztowy Margonin zostaną wydane upoważnionemu posłańcowi.
  6. Przesyłki przewiezione pocztą konną na trasie Marginin - Chodzież zostaną przekazane do UP Chodzież 1, gdzie zostaną ostemplowane datownikiem i zaopatrzone w stempel informacyjny "Przewieziono pocztą konną na trasie Margonin - Chodzież", a następnie przesłane i doręczone adresatom.
  7. Za prawidłową realizację przewozu przesyłek pocztą konną odpowiada Dyrekcja Okręgu Poczty w Poznaniu i Rejonowy Urząd Poczty w Pile
  8. Regulamin niniejszy został zatwierdzony przez Centralny Zarząd Poczty Polskiej w dniu 18 czerwca 2002r.

Dyrektor Biura Emisji, Obrotu i Promocji Znaczków Pocztowych
Robert Dębski

źródło: Poczta Polska, podkreślenia: MJ

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W ostatnich kilku latach kupuję polskich znaczków:

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij