W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Nowy miesięcznik
filatelistyczny
już dostępny!
Biuletyn Filatelistyczny Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Twitterze Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2023
Cp
2023
Do
2023
Er
2023
Ps
2023

Zn
2024
Cp
2024
Do
2024

PERFOMETRREKLAMA

Filatelistyczne sklepy intenetowe

Internetowe sklepy filatelistyczne to badzo dobre miejsce do zakupu walorów i literatury. Niestety w Polsce takie sklepy dopiero zaczynają powstawać.

Zakupy w sklepach internetowych (zwłaszcza zagranicznych) wymagają najczęściej posiadania karty płatniczej, którą można dokonywać tzw. transakcji MOTO (mail order and telephone order). Do takich kart można zaliczyć:

Natomiast w sklepie internetowym nie uda nam się zapłacić takimi kartami:

Uwaga!
W trosce o bezpieczeństwo dane naszej karty powinny zostać przesłane w szyfrowanym połączeniu - można to poznać po symbolu kłódki widocznym na dolnym pasku okna przeglądarki gdy wczytana jest strona na której podajemy dane karty.

Jeżeli sklep nie oferuje połączeń szyfrowanych, to lepiej nie dokonywać takiej transakcji przez Internet, tylko złożyć zamówienie faksem lub pocztą.

A oto najciekawsze sklepy:

Amazon.de Michel-Sammlerkataloge
Witryna Michla www.michel.de nie oferuje możliwości zakupu katalogów z wysyłką poza Niemcy. Na szczęście całą ofertę wydawnictwa można zakupić (również z Polski) w niemieckiej odmianie serwisu Amazon. Strona opracowana jest w języku niemieckim, stąd przy składaniu zamówienia przyda się znajomość tego języka.
Profilex - sklep
Pierwszy polski filatelistyczny sklep online - można w nim kupić wszystko to co oferuje firma Profilex, czyli m.in. znaczki różnych poczt świata i albumy Davo
e-hobby.com.pl
Sklep dla kolekcjonerów, nie tylko filatelistów. Z naszej dziedziny można tam kupić znaczki, akcesoria, klasery i katalogi Fischer.
Fischer
Tej firmy nie trzeba przedstawiać polsim kolekcjonerom - na swojej witrynie internetowej oferuje możliwość zakupu pełnej oferty swoich publikacji a także akcesoriów filatelistycznych.
Pro-Fil Sklep
Sklep oferujący znaczki europejskie i nie tylko.

Jeżeli znasz sklep filatelistyczny online, o którym nie ma wzmianki w tym spisie - daj mi znać.

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij