W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Fischer - Przegld Filatelistyczny
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

"Filatelista" nr 7

2004.07.01. 16:52

W lipcowym numerze miesięcznika opublikowane zostały wyniki plebiscytu na najładniejszy znaczek 2003 r. Zwyciężył znaczek nr 3900 "Europa".

W numerze również rozmowa z projektantem zwycięskiego znaczka, a w dalszej części przeczytamy: trzecią część artykułu o bezpieczeństwie i współpracy europejskiej, notatkę o tegorocznej emisji znaczków "Polacy na świecie", o znaczkach do opłat na fundusze bezrobocia w Polsce, znaczku nr 260 z prążkowaniem poziomym, kasowaniu polskich znaczków datownikami państw zaborczych.

W części poświęconej filatelistyce tematycznej znajdziemy drugą część opracowania "Pieniądz na znaku pocztowym" - o towarach spełniających rolę pieniądza w okresie przedmonetarnym, artykuł o historii teatru na znakach pocztowych, drugą część artykułu "Aby mogła powstać książka".

W dalszej części relacje z aukcji zagranicznych, z młodzieżowych konkursów filatelistycznych, z wystaw krajowych i zagranicznych, dział "Polonica", wiadomości ze świata oraz stałe działy, w tym m.in. recenzja książki "Polskie taryfy pocztowe 1918-1939" Marka Zbierskiego.

Marek Jedziniak

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W ilu edycjach plebiscytu na najładniejsze znaczki brałeś już udział?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij