W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Ogłoszenia Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne

Wyszukiwarka

"Filatelista" nr 12

2003.11.30. 13:29

Okładka nowego numeru miesięcznika obfituje w tematykę bożonarodzeniową. A że koniec roku za pasem, w artykule otwierającym redakcja podsumowuje wydarzenia filatelistyczne ostatnich 12 miesięcy.

W dalszej części tematyka papieska - prezentacja albumu ks. Waldemara Chrostowskiego wydanego pod honorowym patronatem Prezydenta RP, relacje z wystaw XXV lat pontyfikatu Papieża Jana Pawła II w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu (w MPiT) i Bielsku-Białej, uroczystości w Niegowici, informacja o budowie formy drukowej bloku VII wizyta papieża oraz 75 część cyklu "Jan Paweł II w Filatelistyce".

W drugiej części cyklu o znaczkach z automatów omówiono typy etykiet stosowanych do wydruku. Dalej dział tematyki - druga część informacji o wystawiennictwie tematycznym oraz temat bibliofilatelia - księgi rękopiśmienne. W numerze znajdziemy również relacje z aukcji zagranicznych, listy czytelników, polscy kompozytorzy i dyrygenci na znaczkach Gambii, relacje z wystaw.

W dziale militaria artykuł o stemplach poczt polowych Armii Hallera w Polsce i o ciekawym stemplu "Experimental P.O.". Numer dopełniają stałe działy.

Marek Jedziniak

Nowe znaczki i całostki

Reklama

Zaprzyjaźnione strony

Biuletyn filatelistyczny

Jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje filatelistyczne, wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij przycisk OK

Więcej informacji >

Sonda

W ilu edycjach plebiscytu na najładniejsze znaczki brałeś już udział?

Wyniki sondy >

KZP.pl na Facebooku

Najnowsze roczniki w katalogu

Zn
2019
Cp
2019
Do
2019
Er
2019
Ps
2019
Zn
2020
Cp
2020
Do
2020
Er
2020
Ps
2020

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij