W celu zapewnienia wysokiej jakości oraz możliwości personalizacji serwisu, strona www.kzp.pl oraz zawarte w niej elementy innych dostawców (np. google, facebook, reklamodawcy) wykorzystują pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji... Wyłącz ten komunikat
kzp
Poczta Polska
Zagłosuj w Plebiscycie na najładniejsze
znaczki i kartki
z 2021 roku
Biuletyn Filatelistyczny Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Wyszukiwarka

Menu główne strony

Katalogi Wiadomości Informator Kalendarz Sklepy Linki Kontakt Biuletyn Kanał RSS Profil KZP na Facebooku

Katalogi

Znaczki FDC Całostki - kartki Całostki - koperty Całostki inne Datowniki okolicznościowe Erki okolicznościowe Poczty specjalne
Reklama
Nowe znaczki i całostki
Zaprzyjaźnione strony
Najnowsze roczniki
Zn
2021
Cp
2021
Do
2021
Er
2021
Ps
2021

Zn
2022
Cp
2022
Do
2022
Ps
2022
Zn
2023
PERFOMETRREKLAMA

Szukaj w "Szukaczu"

2002.10.30. 21:45

W serwisie dostępna jest nowa funkcja - wyszukiwarka (umiejscowiona w górnym panelu). Jest ona realizowana przez polski system "Szukacz".

Wyszukiwarka umożliwia odnalezienie informacji zarówno w samym "Katalogu Znaków Pocztowych" jak i w obrębie całego krajowego lub światowego Internetu, w zależności od wybranej opcji. Nie trzeba zatem już otwierać nowego okienka lub wczytywać osobnej strony aby rozpocząć wyszukiwanie w Sieci.

W chwili obecnej w wynikach pojawiają się zarówno "normalne" strony, jak i te w wersjach przeznaczonych do wydruku. W ciągu kilku najbliższych tygodni z bazy danych te ostatnie zostaną usunięte i na liście znalezionych pozycji wyświetlane będą jedynie prawidłowe strony serwisu.

Marek Jedziniak

Informacje

Opracowanie strony, szata graficzna, kod HTML, skrypty PHP i JavaScript, style CSS: Marek Jedziniak.

Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów z tej strony możliwe tylko za zgodą autora serwisu.

KZP.pl na Facebooku

Wydrukowano z serwisu k@talog znaków pocztowych www.kzp.pl
zamknij