W celu zapewnienia wysokiej jakości serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej.

Plebiscyt na najładniejsze znaczki i kartki pocztowe wydane w 2018 roku

Regulamin

 1. Organizatorami Plebiscytu na najładniejsze znaczki pocztowe i kartki pocztowe 2018 roku, zwanego dalej "Plebiscytem" są:
  • Polski Związek Filatelistów - Redakcja Miesięcznika "Filatelista",
  • Redakcja serwisu internetowego "Katalog Znaków Pocztowych".
 2. Udział w Plebiscycie polega na wybraniu najładniejszej zdaniem uczestnika emisji znaczków pocztowych (jednej spośród wszystkich 57 wydanych w 2018 roku) i najładniejszej zdaniem uczestnika emisji kartek pocztowych (jednej spośród wszystkich 38 wydanych w 2018 roku) oraz przesłaniu swojego wyboru wraz z adresem poczty elektronicznej za pomocą strony dostępnej w sieci internet pod adresem https://www.kzp.pl/plebiscyt.
 3. Jeden uczestnik Plebiscytu może w trakcie jego trwania oddać jeden głos. W przypadku oddania większej liczby głosów przez tę samą osobę, pod uwagę będzie brany tylko głos oddany jako pierwszy.
 4. Uczestnicy Plebiscytu mogą rejestrować swoje głosy w okresie od 1 marca do 30 kwietnia 2019 roku.
 5. Podając adres poczty elektronicznej, uczestnik Plebiscytu wyraża zgodę na przetwarzanie tej danej osobowej przez organizatorów Plebiscytu w celach związanych z organizacją, rostrzygnięciem Plebiscytu i wręczeniem nagród.
 6. Na komputerze głosującego zapisywane mogą być pliki cookie. Uczestnik, ktory nie życzy sobie aby te pliki były zapisywane w jego urządzeniu, powinien odpowiednio zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.
 7. Ogłoszenie wyników Plebiscytu nastąpi do dnia 31 lipca 2019 roku w serwisie internetowym "Katalog Znaków Pocztowych" oraz w miesięczniku "Filatelista", najpóźniej w numerze 8/2019.
 8. Wśród uczesników Plebiscytu, w terminie do 31 sierpnia 2019 roku, rozlosowane będą nagrody za udział w plebiscycie.
 9. Po rozlosowaniu nagród, organizatorzy Plebiscytu skontaktują się za pomocą poczty elektronicznej z uczestnikami Plebiscytu, którzy wylosowali nagrody, w celu ustalenia adresów, pod które mają być wysłane nagrody.
 10. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 31 października 2019 roku.
 11. W przypadku braku możliwości ustalenia adresu uczestnika, który wylosował nagrodę, do dnia 30 września 2019 roku, zostanie ona anulowana i przekazana na potrzeby innych konkursów.
Przyjmowanie głosów zostało zakończone, trwa ich weryfikowanie i obliczanie wyników.