W celu zapewnienia wysokiej jakości serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na urządzeniu użytkownika. Użytkownik, który nie życzy sobie, aby pliki te były u niego zapisywane, może zmienić odpowiednie opcje swojej przeglądarki internetowej.

Plebiscyt na najładniejsze znaczki i kartki pocztowe wydane w 2022 roku

Jak głosować

 1. Przeczytaj poniższy regulamin. Biorąc udział w głosowaniu akceptujesz wszystkie jego postanowienia.
 2. Przejrzyj uważnie pokazane na tej stronie emisje znaczków i kartek pocztowych z 2022 roku. Jeśli chcesz o którejś z nich się dowiedzieć czegoś więcej lub zobaczyć ilustracje w powiększeniu, kliknij niebieską ikonkę z literką "i" obok niej.
 3. Wybierz najładniejszą emisję znaczków i najładniejszą emisję kartek, a następnie kliknij ich tytuły lub ilustracje, aby je zaznaczyć (zostaną podświetlone).
 4. Przewiń stronę do końca, wpisz swój adres email i kliknij przycisk "Wyślij".

Regulamin:

 1. Organizatorami Plebiscytu na najładniejsze znaczki pocztowe i kartki pocztowe 2022 roku, zwanego dalej "Plebiscytem" są:
  • Polski Związek Filatelistów - Redakcja Miesięcznika "Filatelista",
  • Redakcja serwisu internetowego "Katalog Znaków Pocztowych".
 2. Udział w Plebiscycie polega na wybraniu najładniejszej zdaniem uczestnika emisji znaczków pocztowych (jednej spośród wszystkich wydanych w 2022 roku) i najładniejszej zdaniem uczestnika emisji kartek pocztowych (jednej spośród wszystkich wydanych w 2022 roku) oraz przesłaniu swojego wyboru wraz z adresem poczty elektronicznej za pomocą strony dostępnej w sieci internet pod adresem https://www.kzp.pl/plebiscyt.
 3. Jeden uczestnik Plebiscytu może w trakcie jego trwania oddać jeden głos. W przypadku oddania większej liczby głosów przez tę samą osobę, pod uwagę będzie brany tylko głos oddany jako pierwszy.
 4. Uczestnicy Plebiscytu mogą rejestrować swoje głosy w okresie od 1 marca do 31 maja 2024 roku.
 5. Podając adres poczty elektronicznej, uczestnik Plebiscytu wyraża zgodę na przetwarzanie tej danej osobowej przez organizatorów Plebiscytu w celach związanych z organizacją, rozstrzygnięciem Plebiscytu i wręczeniem nagród.
 6. Na komputerze głosującego zapisywane mogą być pliki cookie. Uczestnik, ktory nie życzy sobie aby te pliki były zapisywane w jego urządzeniu, powinien odpowiednio zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.
 7. Ogłoszenie wyników Plebiscytu nastąpi do dnia 31 lipca 2024 roku w serwisie internetowym "Katalog Znaków Pocztowych" oraz w miesięczniku "Filatelista", najpóźniej w numerze 8/2024.
 8. Wśród uczestników Plebiscytu, w terminie do 31 sierpnia 2024 roku, rozlosowane będą nagrody za udział w plebiscycie.
 9. Po rozlosowaniu nagród, organizatorzy Plebiscytu skontaktują się za pomocą poczty elektronicznej z uczestnikami Plebiscytu, którzy je wylosowali, w celu ustalenia adresów, pod które nagrody mają być wysłane.
 10. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 31 października 2024 roku.
 11. W przypadku braku możliwości ustalenia adresu uczestnika, który wylosował nagrodę, do dnia 30 września 2024 roku, zostanie ona anulowana i przekazana na potrzeby innych konkursów.
Proszę czekać, trwa ładowanie ilustracji
znaczków i kartek pocztowych ...

Znaczki

Całostki

Głosowanie

Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej i kliknij przycisk "Wyślij":

Pamiętaj, że głosując akceptujesz postanowienia regulaminu plebiscytu.